Po schůdkách seberozvoje

7kdngjqqn4q-po-schudkach-seberozvoje-ke-stastnemu-zivotu.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz/workshop je určený všem z vás, kdo se chcete dozvědět více sami o sobě, vyzkoušet si techniky vedoucí ke kontinuálnímu prožívání radosti a tím k životu plnému energie a kreativity. Čeká vás osm hodin intenzivní a radostné práce na sobě.

Zároveň je kurz vhodný pro všechny, koho zajímá systém a fungování psychologie. Toto spíše informační téma se bude celým dnem prolínat a prokládat sebezkušenostní úseky.

V osobním životě i ve svém povolání psycholožky se intenzivně zabývám rozvojem osobnosti. To, co předávám, vychází z kombinace četby a vlastních zkušeností: vedení seminářů, psychologického poradenství a osobního rozvoje. Vážím si každého člověka, který se rozhodne svému štěstí vyjít vstříc, a je mi velkou ctí být těmto krokům přítomná a nápomocná.  

 

Obsah kurzu

  • Pomocí sebe-rozvojových her si zkusíte definovat vaše nejdůležitější témata, kterým se chcete dále věnovat (např. vyladění osobních či pracovních vztahů, zlepšení komunikace, častější prožívání pocitů radosti, pocit větší energie, zbavení se strachu z neúspěchu apod.)
  • dozvíte se konkrétní informace o možnostech a přístupech, jak s různými tématy pracovat,
  • “ochutnáte” vybrané přístupy (bioenergetika, práce s emocemi, vnitřní řeč, pozitivní přerámování apod.)
  • dozvíte se, kdo/co vám může s různými tématy pomoci, jak vyhledat vhodné lidi či zdroje,
  • dozvíte se limity a rizika jednotlivých přístupů a cest,
  • budeme mluvit o překážkách, které mohou člověku na cestě ke štěstí bránit, a jak se s nimi vypořádat,
  • zodpovím vám cokoliv dalšího z oblasti psychologie, co vás zajímá.


Co si vzít s sebou?

Pokud máte oblíbené psací potřeby, vezměte si je s sebou. Ode mě dostanete materiály s teorií i cvičeními, které si budete moct odnést domů. Pohodlné oblečení a naladění pro den strávený příjemnou a smysluplnou prací na sobě jsou jistě výhodou.


Místo

Setkáme se v přednáškové místnosti COWO Brno (http://www.cowobrno.cz/prednaskovka/). V ceně je zahrnuto občerstvení v podobě neomezeného množství kávy, čaje, vody a menší svačiny v podobě chlebíčku, koláčků a ovoce. V průběhu semináře si uděláme pauzu na oběd, který si můžete buď přinést svůj, nebo si zajít do nespočet restaurací a kaváren v blízkém okolí přednáškovky.

 

Přeji vám krásný den a snad brzy na viděnou!

Kateřina

Doprovodné fotky

  • 5w66oujom65-dscn6510-1024x768.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.