Pískované nekonečné obrázky

8ggft3iugtb-bara-na-naucme-se.jpg

Barbora Hrdinová

Ahoj, zdravím a není to jen fráze ;-) Jsem živelka a věřím, že život se neměří délkou, ale počtem zážitků :-)  Na Naučme se jsem nebyla několik let a nyní se Více o lektorovi »

2136960-img_3549.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Prý jsem pískomilka. Miluju je totiž: jemné písky sypající se v přesně daném přírodním rytmu. Uzemnění zemní materií. Obrazce, které nikdy neskončí.
Přijďte si vyzkoušet prastarou meditační techniku tibetských mnichů, nebo si jen tak užít klidné cca dvě hodiny s tvorbou, která vás svou jednoduchostí a krásou uchvátí.

Pro koho je kurz určen?

Přijít může každý, kdo zvládne cca 100minut sedět. Z praxe: hoši i dívky od cca 8 let, maminky i tatínkové. Nadaní i nenadaní výtvarně. Ti všichni fascinovaně hledí jak jim odtéká život mezi prsty. Někdo jen sype a to stačí, někdo si uvědomí pomíjivost času. Pro hyperkativní a jinak rozlítané lidi je to výborná uzemňovací technika. Nejedná se o klasickou "hodinu výtvarky".

Menší děti techniku nezvládají, sypou jinak (také krásně!) a je jim určen jiný čas se mnou. Informujte se!

Co s sebou?

Nepotřebujete nic sebou. No možná si vezměte pytlíček, nebo nádobku na barevný písek, který vám z obrázku zbude. Může si pak do něj doma zasadit kaktus:-D.

Doprovodné fotky

  • 2802500-rybalka.jpg
  • 7575160-zahradni-slavnost-eda.jpg
  • 1459900-nicnedelani-rybalka-21-4-2013-021.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.