Ozvěny origami festivalu v Krakowě

7760160-portret-naucmese.jpg

Ondřej Cibulka

Ondřej Cibulka se zabývá překladem zahraničních origami publikací, příp. jejich odbornou korekturou. Publikuje také vlastní práce v ČR i ve světě - celý rok 2009 vycházel v časopise 100+1 seriál o origami, návody k jeho Více o lektorovi »

8967030-ondrej_cibulka_labut.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Na přelomu dubna a května 2016 proběhne 15. ročník origami open air festivalu. Letos bude speciálním hostem Robert Lang a tématem festivalu bude techno-origami. Kdo je Robert Lang a čím je zajímavý? Robert Lang je původním povoláním teoretický fyzik, což znamená, že perfektně ovládá matematiku a dokonce ji dokáže použít pro skutečné situace (ne jen v intervalu od 0 do 1). Roberta Langa zaujalo, kolik matematiky se v origami skrývá, a začal skládání popisovat pomocí parciálních diferenciálních rovnic. Dostal se tak daleko, že pomocí jeho počítačového programu se skládají automobilové airbagy. Je to tudíž člověk nadmíru zajímavý, i když jeho origami dost často až tak zajímavé není.

Já se pojedu na tento festival do Krakowa a na Roberta Langa podívat za vás, a pak se s vámi o tyto nové zážitky a zkušenosti podělím. Jistě si přivezu spoustu zajímavých modelů, na které se podíváme, naučím se tam skládat nové modely, které si spolu složíme, podíváme se také na modely, které tam budu sám vystavovat, a na fotografie z akce.

Na kurzu nebudeme jen skládat, ale strávíme příjemný večer ve společnosti origami.

Co si na kurz přinést s sebou?

Kurz proběhne v klubovně České origami společnosti, kde je k dispozici čaj (porcovaný) a káva (instantní). Jiné potraviny si účastníci musí přinést sami, obecně ale platí, že ke skládání se jídlo moc nehodí - ruce i stůl mají zůstat čisté. Účastníci nepotřebují žádné vlastní pomůcky či materiál, vše připravím. Pokud by se ale někdo chtěl pochlubit svými výtvory či zajímavým papírem, jistě se všichni rádi podíváme!

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?