Pracovní rozvoj a podnikání -> Online kurz: Průvodce založením prodejního účtu na Amazonu

Online kurz: Průvodce založením prodejního účtu na Amazonu

92mao2pijhq-gabriela-bernatova-amazon.jpg

Gabriela Bernatová

Mnoho let jsem aktivní prodejcem na Amazonu. Nejen, že se Amazon stal mým koníčkem, ale poskytuji poradenství firmám i jednotlivcům v rámci jejich podnikajícím Více o lektorovi »

5jn30e5lqjdcuh2-jak-zacit-prodavat-na-amazonu-1.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Pro české a slovenské firmy je Amazon příležitostí k expanzi s minimálními vstupními náklady. Nemusíte mít eshop v cizím jazyce. Nemusíte zaměstnávat zahraniční online marketingové experty. Celý prodej svého zboží řídíte z jedné administrace. A je jedno, zda prodáváte na jednom Amazon trhu, nebo do celého světa. 

 

Proč si koupit online průvodce založením prodejního účtu na Amazonu?

NÁVOD KROK ZA KROKEM

 • Popisuji proces založení prodejního účtu krok za krokem. Odpovídám na nejčastější dotazy a upozorňuji na časté chyby nových prodejců na Amazonu.

ZVLÁDNE TO KAŽDÝ

 • Celý návod je kompletně v češtině. Jednotlivé obrázky administrace vysvětluji tak, aby založení účtu zvládl opravdu každý. Vyvětluji i základní pojmy Amazonu.

ŠETŘÍ ČAS I PENÍZE

 • V tomto 50 minutovém návodu naleznete mé zkušenosti nasbírané od roku 2014. Nemusíte v průběhu registrace dělat chyby, které jsem před lety dělala já.

 

 • Přemýšlíte nad prodejem na Amazonu?
  První kroky jsou vždy nejtěžší. Proto jsem na základě svých mnohaletých zkušeností připravila online návod krok za krokem. Díky tomuto průvodci si svůj prodejní účet na Amazonu založíte sami, v krátké době a bez zbytečných nervů a blokací ze strany Amazonu.

 

 • Jak online průvodce vypadá?
  Nevím jak vy, ale já ráda poslouchám videa. Proto i tento online průvodce je přehledné video se spoustou praktických ukázek a konkrétních fotek administrace Amazonu. Můžete si ho pustit kdekoliv proklikem na link, který vám přijde do emailu.

 

 • Jak je online průvodce dlouhý?
  Samotné video trvá bez pár vteřin 50 minut. Nicméně v první části vám prozradím co vše si musíte nejprve připravit. Budete si tedy návod pouštět postupně, podle fáze ve které při zakládání prodejního účtu budete. 

 

Doprovodné fotky

 • 4t9zgc79253bd3t-download-52219511664702020.jpg
 • 7ld72u8zpg7qg3x-download-52219511664702020.jpg
 • 5bt23l4oancfwyn-download-52219511664702020.jpg
 • 2dbsx3b9nxfvzkl-download-52219511664702020.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.