Od předsevzetí k činům

71iouzfwd5xcqnj-upravena-1.jpg

Karolína Nyitrayová

Jsem psycholožka, koučka a lektorka. Pracuji s lidmi, kteří ví, že je důležité žít zdravě, ale nějak jim to nejde uskutečnit. Pomáhám jim najít co a jak změnit, aby dosáhli dlouhodobých výsledků, které jim umožní se Více o lektorovi »

71iouzfwd5xcqnj-upravena-1.jpg

Karolína Nyitrayová

Jsem psycholožka, koučka a lektorka. Pracuji s lidmi, kteří ví, že je důležité žít zdravě, ale nějak jim to nejde uskutečnit. Pomáhám jim najít co a jak změnit, aby dosáhli dlouhodobých výsledků, které jim umožní se Více o lektorovi »

5o2sxc23rdwq4up-od-predsevzeti-k-cinum.jpg

už jen 6 účastníků a kurz se uskuteční

Zbývá 15 míst

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Dnes si mnozí z nás velice jasně uvědomují, jak důležité je starat se o své zdraví. Víme, že bychom měli dostatečně spát, zdravě jíst a pravidelně cvičit. Avšak i přes naše nejlepší záměry, tyto vědomosti často zůstanou jen na poli teorie. Měsíc či dva jsme vydrželi držet dietu, či dříve ráno vstávat abychom si šli zaběhat, ale postupně se vše vrátilo do starých kolejí. Tento opakující se cyklus, kdy se vrhneme do dalšího, jistě "zaručeného" programu, jen abychom to za chvíli zase vzdali, v nás akorát vzbuzuje frustraci a pocit že selháváme. Ze své praxe vím, že ani frustrace, ani sebemrskačství nám nejsou užitečné, proto Ti představím jiný pohled na to, jak dosáhnout změny ve svém životě.

Tento workshop Ti dá novou perspektivu na to, jak si vybudovat každodenní zdravé návyky, které Ti budou dlouho sloužit.

Společně prozkoumáme jak naše každodenní chování ovlivňuje naše zdraví a jak jej využít k zvýšení vitality ale i prevenci onemocnění.

Uvědomíš si, že cesta ke zdraví vede přes malé krůčky, které lze snadno zahrnout do všedního dne. 

Zamyslíme se nad tím, jak si vybrat a nastavit naše cíle tak, abychom se na konci opravdu cítili lépe.

Odhalíme nejčastější příčiny, proč nám plány na zdravější životosprávu nevycházejí a jak s těmito, většinou vnitřními, sabotéry naložit. 

Nezáleží na tom, zda je tvůj cíl jíst více zeleniny, každý den cvičit 30 minut nebo zlepšit svůj spánek, nebo cíl ještě nemáš definovaný, pouze víš, že se chceš o své zdraví lépe starat,  tento workshop pro Tebe! Provedu Tě tím, jak si zvolit, kterému zdravému návyku věnovat svůj čas a sílu a nabídnu Ti techniky a dovednosti, které můžeš aplikovat na jakékoli téma.


Z tohoto workshopu si odneseš:

  • Základní teorii a povědomí o tom, jaké jsou hlavní faktory, které ovlivňují zdraví.
  • Individuálně nastavený cíl jak svému zdraví prospět
  • Osobní a specifický plán jak tohoto cíle dosáhnout
  • Praktické dovednosti jak čelit překážkám a sabotérům
  • Nápady na to jak si dát co nejlepší šanci uspět a dosáhnout svého cíle.
  • Motivaci ke zdravějšímu životnímu stylu

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?