Od nápadu k projektu

7rvm2rrf7c8c8hq-cb-profil-zdalky.jpg

Veronika Pačesová

Jmenuji se Veronika Pačesová a o sobě vám prozradím jedinou věc.  Miluji hory.  Že netušíte, proč to říkám?  Protože: ať přede mě postavíte kopeček, kopec, horu nebo velehoru – nezaleknu se když ta hora bude z hlíny a Více o lektorovi »

7x3xc3m1ykx-person-1245959-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Máte nápad na aktivitu, která pomůže vám i ostatním okolo vás? Nosíte nápad už dlouho v hlavě, ale zatím se vám jej nepodařilo zrealizovat? A máte chuť se konečně pustit do realizace? Přejete si, aby se vaše nápady stávaly skutečností a zhmotňovaly se v realitě? A chtěli byste na tento nápad získat i peníze?

Aby se nápad zhmotnil v praxi, je nutné převést ho do projektového záměru a “hodit na papír”. Přesně toto na kurzu společně uděláme a zároveň získáte i zpětnou vazbu na svůj záměr tak, abyste vychytali mouchy a mohli se hned pustit do akce. Dále získáte i informace a inspiraci, z jakých zdrojů by bylo možné nápad financovat.

Součástí kurzu je i písemný manuál ke kurzu.

Témata: 

  • základní rámec projektu (co, kdo, s kým, jak, kde, proč, za kolik …)
  • realizovatelnost
  • udržitelnost projektu
  • financování projektu

Více o mě:

16 let jsem vedla neziskovou organizaci Respondeo, mám za sebou desítky zrealizovaných malých i velkých projektů a ráda vás provedu cestou od nápadu k projektu včetně tipů a zkušeností, kde získat peníze na nové projekty. Rozjezdu nových projektů, získávání financí a fundraisingu se věnuji i jako konzultantka a lektorka. Spolupracuji jako mentorka v Impact Hub Praha. Na podzim 2018 jsem spoluzaložila Pravý hemisférický ústav, který se věnuje vzdělávání učitelů, žáků a studentů prostřednictvím metod orientovaných na pravou mozkovou hemisféru.

 

Těším se na kurzu

 

Veronika

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?