Od nápadu k projektu

5sraoynwv7k-pb270702e.jpg

Veronika Pačesová

Vedu neziskovou organizaci Respondeo, kterou jsem před 16 lety zakládala, věnuji se v ní kromě řízení i zajišťování financí a řízení projektů a mám zkušeností se zajišťováním peněz na různé projekty a veřejně prospěšné Více o lektorovi »

7x3xc3m1ykx-person-1245959-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Máte nápad na aktivitu, která pomůže vám i ostatním okolo vás? Nosíte nápad už dlouho v hlavě, ale zatím se vám jej nepodařilo zrealizovat? A máte chuť se konečně pustit do realizace? Přejete si, aby se vaše nápady stávaly skutečností a zhmotňovaly se v realitě? A chtěli byste na tento nápad získat i peníze?

Aby se nápad zhmotnil v praxi, je nutné převést ho do projektového záměru a “hodit na papír”. Přesně toto na kurzu společně uděláme a zároveň získáte i zpětnou vazbu na svůj záměr tak, abyste vychytali mouchy a mohli se hned pustit do akce. Dále získáte i informace a inspiraci, z jakých zdrojů by bylo možné nápad financovat.

Součástí kurzu je i písemný manuál ke kurzu.

Témata: 

  • základní rámec projektu (co, kdo, s kým, jak, kde, proč, za kolik …)
  • realizovatelnost
  • udržitelnost projektu
  • financování projektu

Více o mě:

Před 15ti lety jsem zakládala organizaci Respondeo, www.respondeo.cz, kterou od té doby vedu, mám za sebou desítky zrealizovaných malých i velkých projektů a ráda vás provedu cestou od nápadu k projektu včetně tipů a zkušeností, kde získat peníze na nové projekty. Rozjezdu nových projektů, získávání financí a fundraisingu se věnuji i jako konzultantka a lektorka, více informací o mě na www.zmen-to.cz. Spolupracuji jako mentorka v Impact Hub Praha. Na podzim 2018 jsem spoluzaložila Pravý hemisférický ústav, který se věnuje vzdělávání učitelů, žáků a studentů prostřednictvím metod orientovaných na pravou mozkovou hemisféru.

 

Těším se na kurzu :-)

 

Veronika

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?