Objev svůj potenciál a své talenty - bav se prací

20151112-204433-andreaalterova-foto.jpg

Andrea Alterová

Jsem Personalista a lovec talentů s bohatou praxí, studovala jsem Psychologii, Pedagogiku a Personalistiku. Věnuju se kariérnímu poradenství, osobnímu rozvoji a nalezení profesního potenciálu a talentů. Píšu odborné Více o lektorovi »

8935300-thinkstockphotos-477569935-e1432000957643.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Nevíte nebo si nejste jistí tím, v čem jste dobří, jaké jsou Vaše talenty, silné stránky, schopnosti, které byste mohli dál rozvíjet?

  • Chcete objevit svoji hodnotu, svůj potenciál ale nevít jak?
  • Nevíte jak si určit cíle a dosáhnout jich?
  • Tušíte, že jste v něčem dobří, ale nejste si jistí přesně v čem?
  • Chcete se dál rozvíjet a pracovat na sobě a na svých schopnostech?
  • Děláte práci, která Vás nebaví, neuspokojuje, nepřináší Vám radost a chcete to změnit?

Pak je tento kurz právě pro Vás:-)

Rozebereme vaši aktuální situaci a pokusíme se společně nalézt řešení aby jste se konečně pohli z místa, směrem k Vaší vysněné práci, která Vás bude bavit, uspokojovat v duchu hesla: nepracujte, hrajte si a bavte se!:-)

Když nevíme kam směřujeme, tak většinou dojdeme tam, kam jsme vůbec dojít nechtěli. Život je cesta, každá cesta má směr a každý směr by měl mít svůj cíl. Bez cíle není úspěchu. Platba za konzultaci na místě po dohodě s lektorem. Kurz je časově náročný, během jednoho sezení vše nevyřešíme. Je třeba se na "Váš problém" podívat komplexně ze všech stran a rozebrat po částech:-)

Kdo čeká, že za něj vyřeším kompletně jeho profesní život, převezmu zodpovědnost za jeho dosavadní neúsppěchy či budoucí úspěchy, nechť se prosím ani nehlásí. Svoje profesní štěstí máte pouze ve svych rukou a je jen na Vás jak s ním naložíte. Já Vám mohu pouze předat své mnohaleté zkušenosti a pokusit se Vás nasměrovat tím správným směrem. Zbytek už je jen na Vás:-)

Bezplatný kurz je formou Skype rozhovoru. V případě Vašeho vážného zájmu je možné se domluvit na individuální formě kurzu. Děkuji za pochopení.

 

Doprovodné fotky

  • 2113350-seo-questions.jpg
  • 7211600-unlock-med-300x227.jpg
  • 6507960-sized-the-multi-faceted-potential-of-competency-based-education-four-benefits-of-cbe-copy1.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?