O všem se dá mluvit

48fxsdn6niym2yc-image-6483441-4.jpeg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

O všem se dá mluvit. Jen je dobré vědět jak a kdy. Určitě to znáte. Jsou situace a témata, kdy jen obtížně nacházíme ta správná slova nebo pohotově reagujeme. Přesto cítíme, že by to v danou chvíli bylo na místě. Třeba se svojí tchýní, aby nám nezasahovala do života, s těžce nemocným člověkem, se svým nadřízeným o zvýšení platu, s kolegou, který mě obtěžuje, o svém strachu a obavách, o vymezení svého prostoru…

Proto někdy raději mlčíme nebo mluvíme a mluvíme, ale necítíme se přitom dobře. Vnímáme, že se naše slova úplně míjejí účinkem nebo dokonce šlapeme jako slon v porcelánu.

Co budeme dělat?

Přinesete si do kurzu konkrétní situace, které vám znesnadňuji život a témata, která jsou pro vás důležitá a potřebujete o nich s druhými mluvit. Budeme se jim věnovat a hledat způsob, jak o nich mluvit, abyste byli správně pochopeni a cítili se přitom dobře.
Řekneme si, kdy je lepší takticky mlčet, kdy a jak projevit empatii, porozumění, kdy je účinné dát na hrubý pytel hrubou záplatu, kdy vyjednávat atd.

Budu mít připravené další situace, do kterých se můžete dostat. Společně budeme hledat možnosti, jak se v dané chvíli k věci postavit a jaká slova zvolit.

 Můžete si vybrat skupinový nebo individuální kurz.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.