Namaluj báječný obraz intuitivní technikou a daruj jej k vánocům

20120816-093625-DavidSvoboda2012.jpg

David Svoboda

Věnuji se osobnostnímu rozvoji, individuální, ale i skupinové terapeutické činnosti. Využívám arteterapii, muzikoterapii a dramaterapii k řešení Více o lektorovi »

20121013-115843-ilustrace-kurz-naucmese.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Už ti nikdo nebude říkat, že neumíš, malovat, protože v tomto kurzu tě malovat naučím.
Naučíš se používat intuitivní techniku malování, která využívá všechny tvé zdroje k vytváření vyjímečných a velmi osobních obrazů, které harmonizují prostor, přinášejí radost a lásku tam kde je pověsíte.

Na kurzu nebudeme ztrácet čas s nějakým dlouhým povídáním a pustíme se rovnou do práce a tvoření.
Osobně intuitivní technikou vytvářím obrazy řadu let, znám i jiné techniky, ale tato je pro mně tou nejvíce samozřejmou, kdy tvoří moje duše. Tak to cítím. Protože když člověk začne touto technikou tvořit, přestane vnímat bariéry a omezení vytvářené v naší mysli. Je tu jen čisté tvoření, radost a vy.

Taky máte pocit, že nevíte čím uděláte někomu blízkému radost pod stromečkem? Všechno máte a nebo nic nepotřebujete? Vytvořte krásný dárek, který ponese vaši energii, a na který obdarovaná osoba nikdy nezapomene.
Přijeďte si udělat radost na Valašsko, užít si krásný podzimní den, dopoledne si můžete zajít například do Dřevěného městečka ve skanzenu nebo navštívit Rožnovské pivní lázně a vykoupat se v pivě a odpoledne spolu budeme tvořit a dobře se bavit.

V ceně kurzu jsou veškeré výtvarné potřeby, které budete ke tvoření potřebovat, a také je v ceně drobné občerstvení a pitný režim. Přineste si pouze pohodlné oblečení u kterého Vám nebude vadit pokud byste se umazali od barev a nějaké přezůvky ať se cítíte jako doma.

 

Video pozvánka na kurz:

A zde je další video jak vzniká obraz během intuitivního malování: 

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.