Najdi svoje silné stránky pro kariéru

8532710-foto-fb.jpg

Pavel Žiaran

Vyučujem v Brně na ekonomických fakultách ale mojou silnou stránkou je kariérne poradenstvo .. ktoré by som touto formou rád ponúkol ľuďom, ktorí premýšľajú nad Více o lektorovi »

8532710-foto-fb.jpg

Pavel Žiaran

Vyučujem v Brně na ekonomických fakultách ale mojou silnou stránkou je kariérne poradenstvo .. ktoré by som touto formou rád ponúkol ľuďom, ktorí premýšľajú nad Více o lektorovi »

8jud4vrtp9ynud7-17wca3bjeblogjs-9f1wvu22idg-naucme-se-hlavny-obrazok-2018.jpg
Širší centrum Brna, Brno (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili (123)

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kurz již navštívilo 123 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Poznámka k termínu

Individuální konzultace v příjemném prostředí v Brně. Cílem je komplexní analýza kariérní situace a (vy)řešení kariérního dilema. Sezení kombinuje kariérní psychodiagnostiku, analytický rozhovor a koučingové cvičení. Délka sezení je přibližně 2 - 2,5 hodiny, dle individuální potřeby. 

Kurz je aktívny - individuálne konzultácie dohodou

Život je moc krátký na to abyste dělali práci, která vám vnitřně nesedí. Máte dilema, co vlastně v životě dělat? Tušíte, že máte potenciál, ale něco vás brzdí? Prokrastinujete?

Pojďme se společně podívat na vaše kariérní dilema. Na individuálním sezení v příjemném prostředí zjistíme, jaký je váš kariérní potenciál a jak ho využít.

Sezení kombinuje metody kariérní psycho-diagnostiky, analytického rozhovoru a koučovacích technik, vždy na míru. Na závěr setkání sepíšeme dohodu o konkrétních krocích a úkolech :)

V kariéře se investice do sebepoznání může hodně vyplatit. Je to bez rizika, tak proč to nezkusit?

* * *

O CÍLECH SEZENÍ PODROBNĚJI  :)

Sebeporozumění – jaká práce se hodí mé osobnosti?

Základem celého sezení je sebepoznání. Jaké jsou moje hodnoty a cíle? Jaká je jejich struktura a jak jich využít při tvorbě či hledání práce. Jak docílit, aby práce, kterou si vyberu, byla skutečně zdrojem harmonie a životní energie? Jak si vybrat práci, která bude jedním z pilířů mého životního štěstí. Muže být práce skutečně zdrojem životní energie a životního štěstí?

Jak poznám svou skuteční autentickou motivaci?

Co je to, co mě každé ráno donutí vstát z postele bez budíku a s radostí? Co mi přináší vnitřní uspokojení a naplnění? Pokud věci děláme v souladu s našimi vnitřními motivačními drivery, přichází úspěch.

Jak vyřešit kariérní dilema?

V současném světě neomezených možností bývá často největší problém neschopnost vybrat si. Naší specialitou je, že dokážeme najít odpovědi na tato dilemata.

Prokrastinace, proč mě něco uvnitř brzdí?

Stává se, že víme, co chceme dělat a máme vyřešená dilemata ale i přes to nás uvnitř něco brzdí. Je to prokrastinace a kritici, brzdy, bloky v nás i mimo nás. Umíme s kritiky pracovat a rozhýbat tvořivou energii.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.