Myšlenkové mapy: jak si psát poznámky a lépe si organizovat život

1wiwr7cvbgp-222752-1059087925073-6619-n.jpg

Dagmar Chytková

Pracuji jako lektorka informačního vzdělávání, zaměřuji se na rozvoj kritického a kreativního myšlení. Pomáhám studentům i pracujícím v orientaci ve světě plném informací.    Ráda předávám své znalosti a zkušenosti dál. Více o lektorovi »

3357560-3042639327_112bb61e3a_o.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Nelineární způsob zápisu pomáhá našemu mozku vnímat informace jiným způsobem. Pokud se naučíte psát informace a myšlenky pomocí několika technik, zajistíte si tak nejen lépe zorganizovaný život, ale také si budete více pamatovat a uvolníte napětí ve svém mozku. 

Na kurzu se prakticky ukážeme možnosti zápisu myšlenkovým map a podobné techniky, které pomáhají pracovat s informacemi efektivně. Na workshopu vycházím ze svých dlouholetých zkušeností s výukou této metody, které jsem shrnula i ve své publikaci Myšlenkové mapy pro studenty. Nebudu vám tedy jen předříkávat to, co je psáno v knihách, ale dozvíte se moje tipy, které vám pomohou techniku zdokonalit. 

Kurz je vhodný i pro začátečníky, mnohé si v něm najdou i jedinci, kteří již myšlenkové mapy znají a kreslí, ale chtěli by se naučit je tvořit efektivněji.

Na konci kurzu budete:

  •  znát možnosti využití myšlenkových map
  • umět zápisovat informace efektivně tak, jak to vyhovuje vašemu mozku
  • najít svůj způsob tvorby myšlenkových map
  • tvořit nelineární zápisy a skeče

Kurz je individuální. Budu se tedy v příjemném prostředí věnovat jen vám a pomáhat vám s technikou tak, aby seděla vaší osobnosti. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.