Můj deník

6tok5y3c4sm-portretrinternet3mensi.jpg

Pavla Lysáková

Jmenuji se Pavla Lysáková a pracuji s klienty v individuální a párové terapii, v osobním rozvoji. Jsem připravena vyslechnout Vás a pomoci Vám s Vašimi problémy, dávat směr Vašim vizím a realizovat Vaše přání. Přicházíte Více o lektorovi »

3qc7ym2tk9e-banner-denik.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jedná se o prožitkový workshop, kde se spojíte se sebou samým a vnesete léčivé vlivy psaní deníkových záznamů do svého života. Objevíte, jak můžete tvořivě zaznamenávat svůj každodenní život, pocity, zajímavé poznatky, postřehy, myšlenky i cíle a vypořádat se s náročnými životními situacemi. Deníky velmi dobře fungují i pro zpětnou vazbu v retrospektivě. Dá se s nimi pracovat různými způsoby. Každému vyhovuje jiná forma a vy budete mít možnost vyzkoušet si některé z nich.

Kurz bude probíhat v atmosféře tvořivosti, objevování a uvolňování tvůrčích bloků. Připravila jsem pro vás zážitková cvičení a zajímavé postupy při práci s deníkem. Vyzkoušíte si různé formy psaní, jako je automatické psaní, komiks, skicování drobných energetických kreseb, aj. Objevíte formu, která vás bude nejvíce bavit, a která vám bude přinášet poznání ze života.

Pracuji jako terapeutka s jednotlivci i páry a v mé poradenské praxi se mi velice osvědčila metoda deníků. Zjistila jsem, že tato forma zaznamenávání důležitých poznatků ze života je velmi smysluplná, léčivá i motivační a přináší mým klientům radost a uvolnění.

Chci vás motivovat a ukázat vám, jak je psaní deníku užitečné, hravé, jednoduché a vhodné pro každého z nás. Tato činnost vám zabere poměrně málo času. Potřebujete k tomu pouze deník, tužku a otevřenou mysl. Můžete si změnit život k lepšímu a já vám ukážu, jak na to!

 

Doprovodné fotky

  • 8l6ctpw2513-pavlal1803280096us-40.jpg
  • 18qg5d21dkx-pavlal1803280072us-42.jpg
  • 1kcgq1aqaei-vztahyvbrne-fb-1200x628-denik-01-2c.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?