Minimalistický stříbrný šperk s Junou

69355c7u701jjra-whatsapp-image-2022-04-11-at-14-08-36.jpeg

Radka Junova

Moje profesionální šperkařská kariéra začala až když mi bylo 27 let, i když jsem si tedy šperky vyráběla od dětství. Po studiu scénografie na střední škole v Více o lektorovi »

7j87irrap1dehz5-workshops.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 46 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Co se u nás naučíte? 

Na kurzu minimalistického šperku vám ukážeme základní vybavení šperkařské dílny, trochu nudně vám ve dvou minutách vysvětlíme bezpečnost práce a pak některé z vás ještě dále znudíme třemi minutami fyziky, geometrie a chemie, které jsou pro výrobu šperku celkem nezbytné. V té zábavné části našeho dvou až tří hodinového kurzu si pak sami vyrobíte jednoduchý geometrický prstýnek či náušnice a budete překvapeni, že konečně nějakou tu nudnou poučku z geometrie základní školy použijete v praxi. 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen v podstatě pro kohokoliv, kdo si chce vyzkoušet něco nového a nebo prostě miluje šperky. Nepotřebujete vůbec žádné předchozí zkušenosti či výtvarné nadání. Ve skupince máme maximum tří lidí, takže se vám budeme plně věnovat. 

Proč zrovna k nám?

Workshopy pořádám již několik let, začalo to když mě požádaly studentky šperku z univerzity v Brightonu, kde moje značka Jewellery by Juna původně vznikla, abych jim vytvořila prostor pro povinou praxi. Zjistila jsem, že mě to nejen baví, ale často i inspiruje a mnohé moje studentky se vrací již několik let, aby se naučily nové triky.

Co si sebou přinést?

Nosit si nemusíte vůbec nic, ale doporučujeme si na sebe vzít nějaké starší oblečení, je to přece jenom trochu špinavá práce. My vám pak zapůjčíme zástěry, abyste se neumazali, respirátory, bohužel nezbytné, a ochrané brýle. 

 

Doprovodné fotky

  • 7t4j8n7t5be6jv1-rings.jpg
  • 7vo1vxopspnqxjb-together.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.