Minialbum - nejlepší hand made dárek

20150903-094742-diana1b.png

Diana Majerová

Ahoj, jmenuji se Diana. Jsem studentka, přítelkyně, kamarádka a majitelka dvou koček - Scary a Movie. Miluji podzim, heřmánkový čaj s medem, nákupy v papírnictví, desgin, DIY  (do-it-yourself) a scrapbooking. Občas mám Více o lektorovi »

20150929-220200-minialbum.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

K narozeninám, k svátku či k jiným příležitostem se většinou dávají přáníčka. Zkuste ale tentokrát překvapit a darovat minialbum. Minialbíčko naplněné Vašimi bláznivými fotkami ocení kamarádka, pokud do něj vlepíte fotky malého vnoučátka, dojmete tím nejednu novopečenou babičku. A jako dárek příteli k výročí je to vůbec pecka. A že nevíte jak na to? Od toho je tu nový kurz, na kterém si spolu minialbum vyrobíme. Vánoce se totiž blíží rychlostí blesku a originálních dárků není nikdy dost.


Jak bude kurz probíhat?

Na kurzu si společně vyrobíme desky alba, které následně ozdobíme papírem, na jednotlivé strany zabudujeme fotky, a pak už budeme jen krášlit a zdobit. Protože fotek v albu není nikdy dost, naučíme se dělat různé kapsičky a papírový "vodopád", vychytávky, díky němuž se do alba vejde maximum fotografií. Na konci kurzu si tak ponesete domů svoje první originální minialbíčko, na které se nebudete moct vynadívat.

Co budu na kurz potřebovat?

V podstatě nic, materiál i pomůcky budou k dispozici na místě. Přineste si s sebou jen vyvolané fotografie, které budete chtít v albíčku mít. Maximální velikost 10 x 15 cm, lépe však 9 x 13 cm a menší. Můžete si taky připravit koláže. 

Jsem začátečník a mám strach, že to nezvládnu?

Kurz je vhodný i pro začátečníky. Učený z nebe nespadl - všechno si vysvětlíme a ukážeme, tak se nemusíte bát.

Co když budu mít žízeň nebo hlad?

O svačinu je taky postaráno. Kávu, čaj i drobné občerstvení máš v ceně. V okolí atelieru jsou navíc obchůdky, kde se dá vždy něco na zub sehnat.

Pořád nějak nevím...?

Ale kuš! Přijďte si hrát :-) Těším se na Vás!

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?