Mindfulness a improvizace aneb jak být tady a teď (cesta k radosti)

54wyz27oi7wktks-vyrez.jpeg

Jiří George Konečný

Facilitátor, lektor, moderátor, herec a sportovec, pracující na volné noze se sedmi lety korporátních zkušenosí v zádech. Mám tři děti, život mě baví a moc rád Více o lektorovi »

5416870-tady-a-ted.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 20 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Vyzkoušíte si a naučíte se několik praktických cvičení, díky kterým budete přítomni TADY a TEĎ a to včetně prvků z divadelní improvizace. Krátce se pobavíme o stresu, co ho způsobuje a jak se s ním vypořádat. Část cvičení bude pro jednotlivce, některá v náhodných dvojicích, ale součástí budou i skupinové "aktivity".

A jaký bude konkrétní program?

Vyzkoušíme legendární (pomalé) jezení (h)rozinky, projdeme společně krátkou relaxací (vědomý dech), příběh z knihy Alchymista od Paula Coelha nám bude inspirací pro vnímání okolí a dle zkušeností předešlých účastníků se i uvolníme a pobavíme.

Proč přijít na kurz ke mně?

Jsem absolventem kurzu De-Mystifying Mindfulness - kurzu Univerzity v Leidenu, NL. Účastnil jsem se několika kratších workshopů zaměřených na mindfulness a snažím se získávat dostupné a aktuální informace, související především s aktivitami použitelnými pro teambuildingy. Prvky divadelní improvizace rád využívám ve svých programech díky až nečekaně velkému propojení s každodenním životem. Různým formám divadla se aktivně věnuji přes třicet let a s lektorováním jsem začal před více než patnácti lety.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.