Makramé workshop - Vyrob si vlastní dekoraci na zeď

2yezdphqm32-dsc-0742.jpg

Veronika Gayerová

Vždy jsem byla kreativní člověk a hledala jsem se v různých kreativních činostech. Makramé se věnuji již nějakou dobu a je to pro mě relaxace a něco, co dělám s láskou. Při výrobě makrámé můžete využít veškerou vaší Více o lektorovi »

7hyyuaxcn2k-dsc-0321.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Drhání neboli Makramé 

Drhání má za sebou velmi dlouhou historii a prošlo si různou mírou popularity. V dnešní době se makramé opět stává oblíbenou činností a žádanou dekorací různého typu. 

Co se na kurzu naučíte? 

Na kurzu Vás naučím základní a nejduležitější uzly pro výrobu makramé. Ukážeme si jak uzly kombinovat a jak vypadají na různých materiálech. Na kurzu si každý vyrobí své Makramé, které je svou obtížností vhodné pro začátečníky. Návod na výrobu makramé a základních uzlů si odnesete domů též. 

Jaké materály budeme používat?

Na svých kurzech používám kroucená lana z recyklované bavlny od značky Bobbiny. Dále budou k dispozici bambusové a dřevěné tyče a korálky. Veškerý materiál, který budete potřebovat je zahrnut v ceně. 

Jak bude kurz probíhat? 

Kurz bude prováděň maximálně v pěti lidech, tak abych na vás měla dostatek času. Doba trvání se bude odvíjet od toho jak nám to půjde, ale bude se pohybovat kolem cca 4 hodin.  Během kurzu bude dostatek výborné kávy a malého občerstvení.

Co na kurz potřebujete? 

Vůbec nic kromě dobré nálady :)

Doprovodné fotky

  • 88tz0ak9c88-dsc-0339.jpg
  • 7cpl7esu0c0-dsc-0472-2.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?