Makramé - nástěnná dekorace

2edzhwmnynq-ester-workshop.jpg

Ester Rosíková

Jmenuji se Ester a v Kreativatelier se mnou můžete tvořit s různorodými materiály na různá témata. Potkat mne můžete na našich hodinových dílnách, nebo na některých z workshopů. Z našich lektorek mám nejlépe pod palcem Více o lektorovi »

43eyvsowq22n4jk-bezove-bez-stinu.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Workshop je určen všem, kteří dávají hlavě relax tím, že zaměstnají ruce.

Během společného tvoření si nejprve ukážeme a procvičíme základní druhy uzlů. Každý návštěvník si může zhotovit svůj vzorník. 

Dalším krokem bude ukázka různých materiálů, se kterými se dá makramé tvořit. Poté probereme, co vše může touto technikou vznikat. Mohou to být nejen bytové dekorace, ale také šperky

Následně přijde na řadu vlastní NÁSTĚNNÁ DEKORACE. Na výběr budou různé druhy tyček a dřívek, na které budeme dekoraci vázat. Dala jsem si záležet a z prázdnin přivezla pro tyto účely i dřívka vyplavená mořem, nebo jsem opracovala přírodní větve. Jako lahůdku mám pak dovozový materiál s exotickou texturou. Pro zájemce máme připravená i kulatá očka k zavěšení.

Pracujeme s oversize přízí "Bobbiny", nebo jí podobné. Pro workshop jsme zvolili tlumené barvy, ze kterých si zvolíte na místě.

Kreativatelier je zázemím, ve kterém se skrývá mnoho tvořivého materiálu. A já jsem v něm jako doma! Vyjdu všem proto vstříc. Necháme pracovat fantazii a vyhovím nápadům, jako zakomponovat do dekorace korálky, či jiné drobnosti. 

Během workshopu máte v ceně k dispozici: 

- kávu, různé druhy čajů, naši citronádu s třtinovým cukrem, nějaké to vínko, co se zrovna chladí v lednici a většinou také něco menšího na zub. 

Jestli chcete vidět něco z toho, co mi z uzlíků vzniklo pod rukama, můžete navštívit můj 

INSTA profil věnovaný MAKRAMÉ.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.