Láká tě Sicílie? Přijď se inspirovat na cesty a naučit se pár slov italsky

874nlt5u7v3-7jnu9uir111-ja.jpg

Tereza Majzlíková

Můj příběh začíná na Slezské univerzitě studiem Filologie Italského a Anglického jazyka. Pokračuje studiem v Turíně a Římě, kde se mi doslova otevřely nové obzory. Díky pořádnému osvojení si angličtiny i italštiny jsem Více o lektorovi »

2bysmw0gojc-img-0854.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Bibione už dávno odzvonilo. Teď se jezdí na Sicílii a není divu - je to ráj na zemi a člověk tam neví, do které části se vydat dřív. Úvodní fotka kurzu byla pořízena na ostrově Levanzo a v dnešní době je nutno dodat, že nebyla vylepšena žádným filtrem.

Vzdálenosti na Sicílii nejsou velké a proto se přímo nabízí projet více míst během jedné dovolené. Tento kurz pomůže zaplnit Váš itinerář těmi nejkrásnějšími místy. Dozvíte se kulturní zajímavosti, praktické tipy, ochutnáte sicilskou kuchyni, inspirujete se a pocítíte pravou italskou atmosféru.

Jelikož na Sicílii s angličtinou moc nepochodíte, během 120 minut se stihnete naučit i pár důležitých frází na cesty a správnou italskou výslovnost. Vyslovit před čišníkem "Linguine allo scoglio al cartoccio" už nikoho nevyděsí a fráze se budou hodit až zjistíte, že na Sicílii některé zastávky nemají ani jméno, nejsou označeny a jízdním řádem se nikdo extrémně nestresuje. Neděste se - je to sranda, místu to dodává na autenticitě a místní moc rádi pomůžou.

Kurz je vhodný i pro milovníky Itálie nebo prostě jen výletníky, kteří se jen tak o Sicílii rádi dozví něco víc. Italská výslovnost se využije i v běžném životě (gnoči x ňoky, lambordžíny x lamborgíny?) a umět pár frází v dalším jazyce nikdy není na škodu.

Pokud se rádi dozvíte něco nového, učíte se cizí jazyky nebo Vás zajímají články k tématu, mrkněte na https://www.manoatulipano.cz.

 

 

 

 

Doprovodné fotky

  • 3bwfappqy4d-20170921-131052.jpg
  • 6cxhyejkcjs-20170925-162205.jpg
  • 2edpd3w0k5d-20170923-170154.jpg
  • 80vlanljr7m-20170926-183145.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?