Koučování na zkoušku

4f9z6mh9j3blbq8-img-20240127-121103200-01.jpeg

Marcela Avramopulu

Jsem lektorka, somatická koučka a koučka pro zdraví a psychickou pohodu. Přes deset let dělala osvětu o zdravém životním stylu prostřednictvím ČT a vimcojim.cz Více o lektorovi »

4f9z6mh9j3blbq8-img-20240127-121103200-01.jpeg

Marcela Avramopulu

Jsem lektorka, somatická koučka a koučka pro zdraví a psychickou pohodu. Přes deset let dělala osvětu o zdravém životním stylu prostřednictvím ČT a vimcojim.cz Více o lektorovi »

7bcgzlz3dqosv3g-img-20240108-110103915-hdr.jpeg
kousek od Palmovky nebo metra Ládví, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

KDY JÍT ZA KOUČEM?

Když chcete ve svém životě dosáhnout nějaké změny – v jakékoliv oblasti. Když chcete zažít posun, zlepšení, nebo si splnit nějaký svůj cíl nebo sen. V práci, v osobním životě, sám v sobě. Když jste připraveni pro tu změnu taky něco udělat.

 

KDY JÍT ZA MNOU?

Když chcete některou z výše zmíněných změn anebo změnu v životním stylu (o tomto směru se dozvíte v mé další nabídce tady na Naučmese). Můj přesah je v celostním přístupu. I když spolu budeme řešit třeba práci, budu vám občas nabízet i otázku, jak vám v tom celém je. 

Koučování umí jít hodně po povrchu, obejít souvislosti a dovést vás rychle do cíle. Já mám trochu jiný přístup. Povedu vás za cílem, ale když se na té cestě objeví některé souvislosti, které se vám třeba prolínají celým životem a komplikují vám ho, nabídnu vám se u tohoto tématu zastavit a prozkoumat ho. Někdy narazíme na vnitřní bloky, obavy a strachy, opakující se vzorce chování i myšlení a když se jim společně budeme věnovat, pozitivně to ovlivní nejen váš problém, se kterým za mnou přijďte, ale také celý váš život.

 

S JAKÝMI TÉMATY SE NA MĚ KLIENTI NEJČASTĚJI OBRACEJÍ

 • balanc mezi prací a osobním životem
 • vedení týmu v práci a další pracovní témata
 • hledání nového pracovního směru
 • osobní nespokojenost
 • pocit vyhoření v práci nebo v osobním životě
 • nízké sebevědomí a nedostatečná sebeláska
 • únava, vyčerpání
 • stres
 • nedostatek času na sebe
 • nové životní začátky
 • náročné životní období
 • hlava plná myšlenek
   

CO VÁS PO ZAKOUPENÍ SI KOUČOVÁNÍ NA ZKOUŠKU ČEKÁ?

Zavoláme si a domluvíme se na osobním, devadesáti minutovém setkání v Praze 8.

30 minut setkání je zdarma – během nich si budeme povídat o vašem tématu, o vás, o tom, jak probíhá koučování, a taky se vzájemně trochu poznáme. 60 minut pak bude probíhat samotný koučink.

Pokud chcete zažít posun během prvního setkání, vyberte si jednodušší téma, třeba něco, co si chcete rozmyslet, téma, které není příliš hluboké a zatěžující.

Samozřejmě můžete přijít i s náročnějším tématem, výsledkem takového sezení pak bude to, že se v něm budete lépe orientovat. 

Ať už si vyberete jakékoliv téma, naše setkání pro vás bude přínosné a budete z něj odcházet s čistou myslí, lepší náladou, energií a motivací.

Už se těšíte, až to zažijete?

 

JAK PROBÍHÁ KOUČOVÁNÍ?

Koučink otevírá potenciál člověka a kouč vede klienta prostřednictvím otázek, pomáhá mu nahlédnout na situaci jinak, a vede ho k zamyšlení tak, že klient si nakonec na řešení přijde sám. Jako lidi jsme jenom 5% ve vědomí, 95% našeho jednání, chování a myšlení ovládá nevědomí. To je ten potenciál, který v sobě máme ukrytý a díky koučování k jeho části získáváte přístup. 

Koučování může být také podpůrný proces.

Koučování je o vás. O vaší touze něco změnit a chuti aktivně pro to něco dělat. Jako kouč vás v tom podpořím a k vytoužené změně dovedu.

První otázka, kterou u mě každé setkání uslyšíte bude: “S čím dnes chcete ze setkání odcházet?”. A já vás pak povedu tak, abych vám to přání splnila.


Pojedeme vašim tempem. Budu vám naslouchat, budu vás vnímat, podporovat, přijímat takové jací jste, nebudu vás nikdy hodnotit, soudit nebo vás do něčeho tlačit. Vždy budu s vámi a pro vás.

 

Těším se na vás.

 

Doprovodné fotky

 • 51pbjt2bs8nr41k-img-20231126-114546716.jpeg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.