Komunikuji přes internet

20130117-134317-ondrej.jpg

Ondřej Šuhaj

Lektoruje jako zaměstnanec organizace Attavena o.p.s. Zde se také podílí na koordinaci projektů Jak na to a Podnikám a vynikám. Mezi jeho zájmy v oblasti ICT patří sdílení dat a poznámek, nástroje pro práci v týmu a Více o lektorovi »

20130205-120459-telefon.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Současným trendem je maximálně využít svůj čas. K tomu nutně patří práce z domova, komunikace s kolegy přes internet a péče o zákazníka na dálku. 

  • Poskytneme Vám rozsáhlé informace o tom, jaké programy použít pro chatování, ať už v osobním životě či na pracovišti.
  • Naučíme Vás, jak maximálně využít výhody chatování a jak předcházet jeho nevýhodám.
  • Podrobně se budeme věnovat videochatům a videokonferencím. Naučíme se používat základní software, kterým můžeme tento způsob internetové komunikace realizovat. S tématem videochatů souvisí i webináře. 
  • Ukážeme si charakteristické vlastnosti a způsoby použití webinářů v osobním i profesním životě. 
  • Webináře jsou čím dál větším prostředkem pro realizaci úspěšných a relativně levných marketingových kampaní.
  • Na závěr kurzu se dovíme více o telefonování přes počítač zdarma – konkrétně přes program Skype. Představíme však i další způsoby řešení internetového telefonování.

Tento intenzivní kurz probíhá ve dvou částech:

  1. Po přihlášení ke kurzu od nás obdržíte základní studijními materiály – videonávody, cvičeními a další pomůcky. Ještě před začátkem kurzu budete mít za úkol tyto úvodní informace projít a nastudovat. Tyto materiály jsou ve formě krátkých videí a názorných cvičení. Studijní náročnost činí přibližně 3 hodiny. Díky tomuto individuálnímu přístupu, kdy účastník ještě před kurzem nastuduje základní informace, je kurz vhodný jak pro úplné začátečníky s  počítače, tak pro pokročilé, kteří nemusí absolvovat rozsáhlejší teoretickou výuku základních znalostí.
  2. Druhou část kurzu tvoří osobní výuka lektora, kde už se nebudeme tolik zaměřovat na teorii a popis různých softwarů. V praxi si společně vyzkoušíme různé způsoby použití moderních počítačových technologií a na modelových situacích si ukážeme, kdy je vhodné nejrůznější softwarové nástroje použít a kdy nikoli.

Kurz je jednou z částí projektu JAK NA TO (č. CZ.1.07/3.2.08/02.0036), financovaného z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Naším cílem je zdarma umožnit výuku několika osobám a zjistit od nich zpětnou vazbu k našim studijním materiálům. Podmínkou účasti je tedy vyplnění krátkého dotazníku a účast v několikaminutové závěrečné diskuzi. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?