Komunikace ve vztahu 3x jinak

6bj75id8dku-img-7784-1.jpg

Martin Kunt

Věřím, že svůj život si každý tvoří sám.Nikdy neříkám nikdy. Rád hledám v lidech to dobré. Mnohdy jsem první, kdo jim to ukáže... Vztahy a komunikace jsou mojí radostí, profesí a životní misí... Ve firemním prostředí se Více o lektorovi »

6bj75id8dku-img-7784-1.jpg

Martin Kunt

Věřím, že svůj život si každý tvoří sám.Nikdy neříkám nikdy. Rád hledám v lidech to dobré. Mnohdy jsem první, kdo jim to ukáže... Vztahy a komunikace jsou mojí radostí, profesí a životní misí... Ve firemním prostředí se Více o lektorovi »

4nlra0tdzsc-blur-carefree-couple-289237.jpg
Dle libosti, Praha (mapa)

Kurz je individuální

Nevyhovuje ti termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti vědět, jakmile lektor vypíše nový termín.

Kurz již navštívilo 13 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Živý workshop o životě ve vztahu. O vlivu hodnot, o síle komunikace, o 5-ti jazycích, jimiž vyjadřujeme a přijímáme lásku. Pro páry i singles.

Hodnoty
Každý z nás žijeme ty své, avšak velmi často nevědomky. Partner(ka) to má stejně. Nějaké hodnoty žiješ, nějaké si žít přeješ. Uvědomíš-li si hodnoty své, pochopíš i hodnoty partnera(ky). Tím okamžikem o sobě víte daleko víc...

Komunikace
Je základem všeho. Záleží na tom, co říkáš, jak to říkáš, proč to říkáš, komu to říkáš a kdy to říkáš. Slovo má ohromnou moc... pohladit, zranit, povzbudit, ponížit a nejde vzít zpět. Jakmile začneš komunikovat vědomě, promění se tvé vztahy s kýmkoliv.

5 jazyků lásky
Jejich definice je založena na zjištěních Gary Chapmana a Randy Southern během jejich cca 20-ti leté praxe ve vztahové poradně. Zjistili, že každý z nás "hovoří" svým primárním jazykem lásky. Jejich poznáním a pochopením začneš lásku projevovat vědoměji a tvůj partner(ka) to ucítí...


Pro koho je tento workshop vhodný? Pro tebe, co si odpovíš ANO...
Jsi ve vztahu a přeješ si být skvělý partner(ka)?
Jsi single a přeješ si prožít ten příští vztah lépe?


Na workshopu se dozvíš...
Jak pracovat s hodnotami a jejich výkladem. Pomůžou ti nahlédnout do sebe. Zjednoduší ti pojmenovat si, po čem opravdu toužíš.

V komunikační části projdeme jak říci informace tak, aby neublížily. Uvědomíš si, kde děláš chyby a jak jednoduše je v budoucnu nedělat. Dozvíš se některá fakta, která změní tvůj pohled na sebe i na druhé.

Absolvuješ test na určení tvého primárního jazyku lásky. Přitom se dozvíš, jak rozpoznat ty další 4.

Spolu s ostatními poznáš, že co řešíš ty, řeší celá hromada lidí. Zažiješ zajímavé "aha" momenty a silný účinek sdílení. Potvrdíš si, že si svůj život můžeš tvořit ty sám.


Proč workshop absolvovat?
Protože komunikace ve vztahu je naprosto zásadní dovednost pro život.
Partner(ka) ocení tvůj aktivní přístup.
Pohoda a radost ve vztahu obohatí celý tvůj život.
Zkrátka proto, že to stojí za to!

 

Těším se na Tebe.

Martin

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Víš, že Martin vede také tyto kurzy?

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?