Když peníze pomáhají

7rvm2rrf7c8c8hq-cb-profil-zdalky.jpg

Veronika Pačesová

Jmenuji se Veronika Pačesová a o sobě vám prozradím jedinou věc.  Miluji hory.  Že netušíte, proč to říkám?  Protože: ať přede mě postavíte kopeček, kopec, horu nebo velehoru – nezaleknu se když ta hora bude z hlíny a Více o lektorovi »

23l41v8g1po-dotace-a-granty.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Mysleli jste si, že granty a dotace nejsou pro vás? Říkáte si, že veřejné peníze raději nebrat, protože to zavání průšvihem? Napadá vás, že kdo bere dotace, tak je zloděj? Možná ano, možná ne... 
 
Přednáška je určená pro ty z vás, kteří chtějí o veřejných penězích vědět něco víc, pro ty, které už někdy napadlo, že by možná mohli na nějaký grant nebo dotaci dosáhnout, protože dělají společensky prospěšné aktivity... 
 
 
--------
Lektorka má 16letou zkušenost se zajišťováním peněz na společensky prospěšné aktivity, vedla neziskovou organizaci Respondeo, kterou sama zakládala. Na granty a dotace se dívá jako na nástroj, který může pomoci zrealizovat skvělé a prospěšné projekty v praxi. 
 
V rámci přednášky se podělí o své zkušenosti se získáváním dotací a grantů, vysvětlí, na jaká témata a oblasti je možné získat dotaci a z jakých zdrojů, upozorní na rizika a důležité předpoklady, které potenciální zájemce o dotaci/grant musí splnit apod. Na přednášce ukáže příklady podpořených projektů z veřejných peněz, které mohou sloužit jako inspirace. Zároveň bude prostor i pro dotazy. 
 
Každý účastník obdrží písemný materiál "Granty a dotace a jak na ně", kde budou shrnuty výstupy z přednášky. 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?