Kde chcete být za pět let.aneb jak si srovnat priority

6586630-smradioha.jpg

Tereza Baltag

Jmenuji se Tereza a jsem psycholožka a psychoterapeutka. Aktuálně se věnuji zejména online terapii a koučování, která je vhodná zejména pro "lidi v pohybu", Více o lektorovi »

6586630-smradioha.jpg

Tereza Baltag

Jmenuji se Tereza a jsem psycholožka a psychoterapeutka. Aktuálně se věnuji zejména online terapii a koučování, která je vhodná zejména pro "lidi v pohybu", Více o lektorovi »

6106620-dream04.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Kde chci být za pět let...?

Pokud Vámi u podobných otázek projede nepříjemný pocit, tak je tento kurz právě pro Vás.

 • Jste nespokojeni v práci, ale nevíte, jak to změnit?
 • Máte partnerský vztah, ale nevíte, kam to vlastně vede?
 • Potřebujete něco změnit, ale neustále váháte a rozhodnutí odkládáte?

Pojďme se na to spolu zkusit podívat a někam to posunout!

Věřím, že ujasnění si životních priorit a cílů může udělat život kvalitnější, spokojenější a klidnější. Pokud víme, co chceme, spousta starostí a malicherností může jít pak na druhou kolej. 

Někdy ale není jednoduché si v tomto ohledu udělat jasno, často nepomohou ani přátelsky míněné rady. Právě proto bych Vám ráda nabídla svou pomoc.

Jak bude kurz probíhat?

Během našeho online setkání bude vždy brán ohled zejména na ta témata, která jsou důležité pro Vás - kurz je tedy vždy "šit" na míru danému klientovi.

Obecně, pokud to nebudete chtít jinak, se můžeme zabývat těmito tématy:

 1. Co jsou věci, které Vás dělají šťastnými? Co Vám energii dodává a co bere? Jak se vyhnout situacím, které Vás štvou a znepříjemňují Váš život?
 2. Jaké máte očekávání od Vašeho profesního života - co Vás v dosavadní kariéře bavilo, naplňovalo a z jakého důvodu? Jak danou oblast změnit k větší spokojenosti? Co lze udělat jinak?
 3. Co očekáváte od oblasti vztahů? Co očekáváte od svého partnera? Co Vám ve vztahu chybí nebo chybělo? Čím to, že to tak je/bylo? Jak je možné to změnit?
 4. Jakou máte vizi v oblasti rodinných vztahů? Jaké otázky jsou pro Vás nyní v této oblasti klíčové? Sdílíte tuto vizi s partnerem?
 5. Životní rozcestí - jste aktuálně v situaci, kdy je nutné udělat těžkou volbu? Co ovlivňuje Vaši volbu, a co Vás brzdí v tom jít za tím, co opravdu chcete?

Věřím, že právě zodpovězení některých z těchto otázek může udělat Váš život spokojenější. A na tomto cíli s Vámi budu velmi ráda a s chutí spolupracovat!

Kdo Vás bude kurzem provázet?

Jmenuji se Tereza a jsem psycholožka a psychoterapeutka. Narodila jsem se v Česku, ale aktuálně žiji v Berlíně. Nabízím online psychoterapii a koučování. Ráda se věnuji otázkám životních priorit, rozhodování a vztahům (partnerských, rodinných). 

V roce 2010 jsem ukončila magisterské studium jednooborové psychologie a v roce 2014 psychoterapeutický výcvik v dynamické psychoterapii. Absolvovala jsem kurz rodinného poradenství, a po téměř 5 letech praxe s poskytováním individuálních terapií jsem se rozhodla poskytovat konzultace online. 

Moje práce zahrnuje témata, jako jsou vztahové problémy, zdraví a životní styl, stres, problémy s rozhodováním, nebo otázky spojené s hledáním smyslu života a vlastní životní cesty. 

Moc se těším na naši spolupráci. Pokud máte nějaké otázky, neváhejte mne kontaktovat. 

 

Doprovodné fotky

 • 3467110-dream03.jpg
 • 5798040-dream05.jpg
 • 6538940-dream13.jpg

Kde chcete být za pět let.aneb jak si…

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.