Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 13 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Semínka jsou superpotraviny. A to doslova. Nejen pro lidi na rostlinné stravě jsou skvělým zdrojem bílkovin, minerálů, vitamínů a zdravých tuků. Navíc, hladké smetanové Kari ze semínkové pasty, nebo krém z arašídů k čerstvému ovoci jsou delikatesou.

V tomto kurzu vám chci ukázat, jak do zdravé rostlinné stravy zahrnout po domácku připravené nebo upravené suroviny ze známých a dostupných semen. Dnes je to o to aktuálnější, protože ceny výživově blízkých a chuťově stejně dobrých ořechů neskutečně vzrostly. A když se dají semínka pojídat jen tak, nebo sypat v celku do různých pokrmů, tento způsob vaše chuťové pohárky uspokojí daleko lépe.

Připravíme si pět pokrmů, ve kterých použijeme pět různých semínkových či podobných past. Uděláme orientální pomazánku Hummous y cizrny, k opečeným bramborám připravíme semínkovou tatarku, nefalšovanou svíčkovou zjemníme smetanou ze slunečnice, palačinku naplníme kakaovou nutelou a k ovoci si připravíme arašídový krém.

Na závěr pak společně všechno ochutnáme. A můžeme si u toho povídat. O jídle, výživě a dalších příjemných věcech. Vše si prakticky vyzkoušíte a nebude potřeba si nic psát, jelikož každý účastník obdrží pdf scripta ke kurzu.

Doprovodné fotky

  • 7515650-20151113-140624-img-0131-682x1024.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.