Jak vystoupit z komfortní zóny

6tok5y3c4sm-portretrinternet3mensi.jpg

Pavla Lysáková

Jmenuji se Pavla Lysáková a pracuji s klienty v individuální a párové terapii, v osobním rozvoji. Jsem připravena vyslechnout Vás a pomoci Vám s Vašimi problémy, dávat směr Vašim vizím a realizovat Vaše přání. Přicházíte Více o lektorovi »

5iaydv9xg7m-2-comfort-zone-700x525.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Vždycky se najdou v životě situace, kdy si nevíme rady nebo se cítíme bezmocní, naštvaní, unavení, kdy věci odkládáme, vyhýbáme se řešení, různým situacím a podvědomě nás tento útěk stresuje.

Pojďte se naučit v této nepříjemné situaci získat rovnováhu a odstup a zacházet s ní tvůrčím způsobem, Zkrátka umět se pohybovat pohodlně i v nepříjemných zážitcích a rozšířit si zónu komfortu, udělat změnu a nebát se.

Budeme objevovat vaše výzvy a strachy okolo nich. Zažijete, jaké jsou možnosti získání síly z nepříjemných situací a objevíte, jak se z nich dá vytěžit to pravé pro vás, poklad, který je schovaný a čeká na vás.

Pojďte sami zažít a objevovat, jak na to.

Ptáte se: "Proč stále narážím na stejné věci?"

Proč se nám dějí věci, které nás ruší, nechceme je a bráníme se, vytěsňujeme je do kouta a nechceme je vnímat a uvědomit si, že jsou také důležité . Volíme komfort a neřešíme palčivé a nepříjemné situace.

Ochuzujeme se a odmítáme tak prožít bohatou část našeho života. Zkusme se naučit, jak se s nepohodlím dá zacházet, jak z něj a v něm najdeme sílu a kam nás vede, jak se nám život mění díky jinému postoji a přístupu k našim výzvám. Nová realita ve změně nás může bavit, může být velmi zajímavá a rozšíří nám obzory,. Situace zůstane stejná, ale my ne, my přivítáme výzvy a víme jak na to!

Na tyto otázky můžete najít odpovědi na tomto kurzu.

Pracuji jako terapeutka a zóna nekomfortu, pocit útlaku a nesvobody, tíha aj. ke mně přivádí klienty. Většinou chtějí změnit situace a vrátit se do pohodlí, které dříve zažívali, které ale momentálně nemají k dispozici, převažuje nepříjemný stav, který je rušivý a otravný. Společná práce je o tom, že se postupně naučí nepříjemné situace zvládat a nachází v nich postupně nový komfort a jsou se sebou spokojení.

Můžete si sami vyzkoušet, jestli se vám tato cesta zalíbí.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?