Jak udržet spokojený vztah?

6586630-smradioha.jpg

Tereza Baltag

Jmenuji se Tereza a jsem psycholožka a psychoterapeutka. Aktuálně se věnuji zejména online terapii a koučování, která je vhodná zejména pro "lidi v pohybu", Více o lektorovi »

6586630-smradioha.jpg

Tereza Baltag

Jmenuji se Tereza a jsem psycholožka a psychoterapeutka. Aktuálně se věnuji zejména online terapii a koučování, která je vhodná zejména pro "lidi v pohybu", Více o lektorovi »

5597380-15067-nq39vu.jpg

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Víte, proč nerozumí Číňan Angličanovi? Jednoduše proto, že mluví jiným jazykem. Sebelepší mohou být jejich úmysly, některé věci nepochopí, dokud se nenaučí jazyk toho druhého.

Takto je to někdy s partnerským vztahem. To, zda si rozumíme je základem spokojenosti zejména v období, dky opadla ona šílená zamilovanost, období kdy vše šlo téměř "samo".

Na otázku zda "Je možné udržet spokojený partnerký vztah?" odpovídám kladně. Je to ovšem oblast, na které se dle mého názoru musí vědomě pracovat. O tom bude také náš kurz

Podíváme se na to, jak spolu s partnerem mluvíte, proč si někdy nerozumíte. Proč můžete mít pocit, že jeden druhého neslyšíte, přestože mluvíte docela nahlas, a máte pocit, že už nemůžete být výstižnější. Tématem také bude "proč už to není jako na začátku?" nebo to, jak vztah udržet v dobré kondici.

Jak bude kurz probíhat?

Kurz bude probíhat formou individuálního skype rozhovoru, čili jeden na jednoho. Můžeme se bavit o vztahu současném, i o tom, který skončil, ale stále Vám leží v hlavě.

Nejprve se spolu seznámíme a pobavíme o tom, co Vás ke kurzu přivedlo. Tak se dostaneme k tématu, kterým bude daný partnerský vztah, a pak už spolu budeme hledat odpovědi.

Zaměříme se na řešení, které vychází ze tří hlavních pilířů: rodinného poradenství, solution focused přístupů a prací zkušeného praktika na poli partnerské komunikace Gary Chapmana.

Přestože jsem profesí psycholožka a psychoterapeutka, tento kurz bude zaměřen na konkrétní výstupy, což v psychoterapii není běžné. Tímto se kurz liší od psychoterapeutického sezení. Je zaměřený na lidi, kteří se chtějí zorientovat v současné situaci, pracovat na svém vztahu nebo ho udržet v dobré kondici.

Kurz je zaměřen prakticky, cílem budou jasné výstupy a konkrétními doporučení.

Těším se na první odvážné účastníky :-)

Tereza

 

Jak udržet spokojený vztah?

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.