Jak investovat v roce 2019?

94s1ypozq09loqh-unnamed.jpg

Andrej Kalvoda

Ahoj, Zaměřuji se na seberozvoj v jeho nejrůznějších podobách. Od ledových sprch po investice, online byznys a zase nazpátky.  V roce 2017 jsem začal cestovat, projezdil kus světa a hledal způsoby, jak nejlépe skloubit Více o lektorovi »

7pqml5kjho2-conference-2705706-1920.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Zajímáš se o investice? Nebo jenom uvažuješ kam uschovat své peníze, aby na účtu každým dnem neztrácely na hodnotě, ale nic o tom zatím nevíš?


Nabízím ti znalosti, které jsem posbíral po letech vzdělání ve světě investic. Našel jsem způsob, jak toto "nezáživné" téma přiblížit a vysvětlit i lidem, kteří by o to jinak ani nezavadili, a zároveň nenudit jiné, kteří se v investicích pohybují delší dobu.


Ne, nejde o nějaký zázračný postup, který ti vydělá za měsíc na Ferrari. Za pár let by ale mohl.


Chci šířit finanční vzdělání, které by podle mého názoru měl vědět i poslední Pepa z vesnice, aby mu zdánlivě složitý a neprůhledný systém už nemohl brát jeho tvrdě vydřené peníze.

Problém ale je, že něco takového často neznají ani vzdělaní lidé. Prostě se to neučí. Co řekl jeden z účastníků přednášky?


"Mám vystudovanou vysokou školu ekonomiky, ale něco tak praktického mi tam nikdy neřekli. Díky!"

 

Tak co si z kurzu odneseš?

  • Předně se dozvíš, co to investiční cykly jsou a jak fungují.
  • Ukážeme si velmi jednoduché postupy, podle kterých můžeš na základě historie určit v jakém cyklu se zrovna pohybujeme. To znamená, že zjistíš, jak se můžeš úplně kdykoli podívat, kam plynou velké peníze a jaký druh investice ti může v dalších letech zhodnocovat peníze.
  • Tyto postupy jsou platné neustále. Je to know-how, které bez problému použiješ za dvacet let úplně stejně jako dnes.
  • Na tomto systému si ukážeme, kde přesně je investiční příležitost dnes a jak z ní můžeš těžit i ty.
  • Dostanete moje osobní tipy a triky, které jsem během své cesty dlouho hledal. Třeba jak dostat stejná aktiva za lepší cenu, než ostatní. To se ti asi zdá až podezřelé, co? Ne, je to ryze tím, že jsem se za ty roky dostal k informacím, o kterých ostatní vůbec neví.

 

Věřím, že na konci přednášky budeš mít ucelený pohled na to, jak investice fungují. Že to není bludiště, kterým umí projít jen ti s červeným diplomem, ale dokáže se v něm vyznat opravdu každý!


Dnešní systém okrádá ty, kteří mu nerozumí. Je to smutné, ale je to realita. Na druhou stranu ale štědře odměňuje těch několik %, kteří ho chápou. Nebuď jeden z masy, který dře a vydělává jiným.


Nauč se zacházet s penězi a nech je vydělávat další peníze.

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?