Jak investovat do nemovitostí s výnosem nad 7%...bez obav a cizí pomoci? Individuální online seminář

20150208-165616-nela.png

Nela Kubasová

"Žijeme pouze jednou, ale pokud to děláme dobře, tak i jednou je dost." (Mae West) Jsem pozitivní člověk se zálibou v oblasti osobního rozvoje, cizích jazyků a různých typů investic. Jsem zastáncem myšlenky, že každý Více o lektorovi »

20150209-134728-obyvak-3.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivníSledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

3 hodinový online seminář Investování do nemovitostí

Jedná se o individuální kurz přes skype, kde se dozvíte ty nejdůležitější informace z oblasti investování do nemovitostí. Kurz bude přizpůsobený Vašim požadavkům - sami si vyberete, která témata Vás zajímají nejvíce + velký prostor je také věnovaný přímo pro řešení Vaší konkrétní situace a dotazů. Seminář tak pro Vás bude mnohem efektivnější a intenzivnější. A navíc nemusíte nikam jezdit.

(Pokud preferujete klasické semináře v učebnách, kde si můžete vyměňovat zkušenosti s dalšími účastníky, tak můžete navštívit můj celodenní seminář (který pořádám jednou měsíčně ve velkých městech za 2000Kč).

Formu přes skype jsem zvolila především na základě vlastní zkušenosti - pocházím z menšího města, kde je možnost kurzů nulová a vždy jsem musela dojíždět. Ráda bych tak pomohla lidem v podobné situaci ;-) Navíc v okresních městečkách jsou kolikrát ještě lepší možnosti investování s mnohem vyšším výnosem!

-----------------------------

Víte, že 75% Čechů považuje nemovitost za vhodnou investici? Nastartujte i Vy svůj pasivní příjem a přijďte se na kurz jednoduchou formou naučit, jak minimalizovat riziko investování, a přesto si zajistit alespoň 7% výnos ročně.

Pronájem bytů je výborná investice, pokud však víte, jak řídit riziko...dobře znáte danou lokalitu, víte jak byt koupit pod cenou, jak ho efektivně spravovat a na co si dát pozor při pronájmu.

ZÍSKÁTE základní informace a návod k tomu, abyste BEZ OBAV mohli začít nakupovat a pronajímat nemovitosti SAMI bez cizí pomoci:

1. Jak poznat a najít investici, která se Vám bude sama splácet a ještě Vám bude měsíčně vydělávat pasivní příjem.
2. Naučíme se, jak efektivně vyhledávat nemovitosti (včetně těch pod cenou), na co si dát pozor a v čem je rozdílný přístup investora při koupi a prodeji.
3. Jak byt co nejrychleji pronajmout a přitom získat dobrého nájemníka, který bude pravidelně platit nájem.

(Konkrétní témata a více info na www.realitnishaker.cz/seminare.)

Pro zájemce možnost stát se členem VIP komunity (pravidelné informace ze světa realit, sdílení zkušeností a ověřených kontaktů, setkávání podobně smýšlejících lidí atd).

ROZSAH a CENA SEMINÁŘE:

3 hodiny (2x blok 90min, kde věnujeme dostatečný prostor také Vašim dotazům a osobní situaci)

Cena 2500 Kč. Každá další osoba, která se s Vámi semináře zúčastní má slevu 50%!

KDO JE VÍTÁN:

Lidé, kteří se zajímají o investování do nemovitostí,
lidé, kteří chtějí umět vyhledávat kvalitní investiční nemovitosti,
lidé, kteří se chtějí naučit efektivně pronajímat byty nebo už pronajímají, ale nedaří se jim to tak, jak by si představovali,
lidé, kteří chtějí pasivní příjem a vyšší zhodnocení než nabízejí banky.

Pozn. Na semináři ráda přivítám i ty, kteří s investováním a nemovitostmi nemají vůbec žádnou zkušenost.

 

Kurz je založen na několikaletých vlastních zkušenostech. Využijte výhodu, že jsme během procesu investování už některé chyby udělali za Vás a Vy se z nich nyní můžete poučit a ušetřit tak deseti-statisíce ;-)

Těším se na naši společnou cestu...

 

...a Vy se mimo jiné můžete těšit na malé překvapení :-)

Doprovodné fotky

  • 2378860-5.png
  • 1165790-10.png
  • 20150209-134728-logo 2.JPG

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?