Jak být každý den krásná a upravená jako bohyně

5tlfdul05qp-daniela.jpg

Daniela Šteruská

Kurzy líčení, účesů a úpravy nehtů nebo pletení Merino deky s Danielou Šteruskou! Vystudovala jsem uměleckou školu a pracuji v médiích jako scénáristka, střihačka a režisérka. Tíhnu ke krásným uměním a tím nejkrásnějším Více o lektorovi »

19kicrntjtk-1ke8k6fmd9c-shutterstock-shutterstock-385920391.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 24 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Kurz proběhne v krásných prostorách v klidné části Prahy a naučíš se na něm celé základní know - how v oblasti líčení, úpravy vlasů a nehtů od lektorky Daniely Šteruské. 

Pro koho je kurz vhodný?

Kurz je určen pro slečny i dámy, je vhodný jako dárek pro někoho, kdo má zájem o sebe pečovat, ale vlastně pořádně neví jak. Lektorka strávila 15 let kariéry hledání správných a jednoduchých postupů, které vám ráda předá. Součástí bude i doporučení kosmetiky, kterou ráda používá (bez komerčních zájmů, různé značky) a na kurzu vám půjčí k ozkoušení. Kurz je maximálně pro 4 účastnice a tudíž půjde o velmi individuální přístup na míru dané dámě. 

Jak bude kurz probíhat?

Začneme povídáním o líčení. Dozvíte se, že nemusíte mít tisíce produktů, abyste se hezky nalíčila a do čeho se vyplatí investovat a do čeho nikoliv. Naučíme se základní techniky kompletního profesionálního make-upu, který vypadá velmi přirozeně. A o to nám jde. Působit jako bychom se právě probudili naprosto dokonalé. Naším cílem nebude naučit se používat řasenku a zdravíčko, ale umět se kompletně nalíčit a zautomatizovat si tyto činnosti natolik, že pro nás bude profesionální líčení naprostou hračkou. 

Po obědě budeme pokračovat povídáním o vlasech. Lektora zhodnotí jaký konkrétní typ úpravy se pro danou dámu hodí a poté si tuto úpravu každá z nich vyzkouší. Po vyžádání může poradit i správnou barvu a střih. Sama ale upřednostňuje přirozenost a eleganci. 

Na závěr se naučíme udělat si profesionální manikúru v pohodlí domova

Součástí kurzu je vypůjčení veškerých přípravků a pomůcek, ale klidně si vezměte vlastní věci, abychom zhodnotily jejich vhodnost.

Vhodné i jako dárek či společně strávený den s kamarádkami nebo maminkou a sestrou. :)

Součástí kurzu jsou i materiály, kde najdeš veškeré postupy a přihlášení do speciální FB skupiny pro účastnice kurzu!  

Daniela se na vás už moc těší. 

 

 

Doprovodné fotky

  • 5gpwbnz7kul-foto-1.jpg
  • 9m3l8p2k0dz-foto-3.jpg
  • 1zh6d1l7de7-foto-4.jpg
  • 1g2dnkn0rln-img-2093.jpg
  • 4nvx3rc8dmb-img-2094.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?