Jablečné pokušení- snadno a rychle jako od cukráře
Pavlína Sitta
Ráda pracuji s těmi, kteří pro sebe chtějí něco udělat. Líbí se mi objevovat nové věci ve všech oblastech života a pozorovat, jak vše do sebe zapadá a nádherně Více o lektorovi »
Kurz teď nemá vypsaný termín
Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.
Ukážeme si a vyzkoušíte si - jak snadno a rychle vykouzlit efektní a chutná pohoštění z jablka - aniž musíme používat složité postupy. Překvapíte vyvážeností chutí nejen své vlastní chuťové pohárky a možným využitím i variantami.
Připravíme si společně netradiční jablka v županu s dvojí možnou náplní, pohár, který má svou letní i zimní variantu. K tomu se bude servírovat voňavý jablečný čaj.
Vše na místě ochutnáte i si odnesete výslužku domů.
Pro koho je kurz určen:
pro ty z vás, kteří rádi pečou, vaří experimentují a hostí
Cíl kurzu:
Za 120 minut se zvládneme skvěle pobavit, něčemu novému přiučit a ještě nachystat pochutiny jako od cukráře :-)
Další zajímavé kurzy
Team work
Webinář - online ,
Mentální masakr nebo balanc
Praha ,
Setkání s koučem
Webinář - online ,
Jak předat TO, co umím: Lektorování v praxi
Webinář - online ,
Módní workshop; Sama sobě stylistkou
Český Krumlov ,
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne
Jak vymýšlet nápady
FIREWALKING - chůze po žhavém uhlí
Praha ,
Módní workshop; Sama sobě stylistkou
Plzeň ,
Citlivý řez ovocných stromů, pouze teorie
Hradec Králové ,
Smysluplné rozhovory
Brno ,
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář: