Investice do nemovitostí od A do Z

2l9ut68t94314bh-fb-profil-osobni.jpg

Jiří Podešva

Jak už to tak bývá do nemovitostí jsem se dostal náhodou. Jednoho dne se ke mně dostala investiční příležitost koupit byt a pronajímat jej. Byla to pro mě velmi stresující záležitost, protože se jednalo o dost peněz a já Více o lektorovi »

7r3jqqyxuxcu2pi-uvodni-fotka.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jak investuji já

Podělím se o své zkušenosti, úspěchy a chyby. Ukážu Vám, jak jsou na tom mé nemovitosti a jakých výnosů na nich dosahuji. Uvidíte, že nemusíte být génius, abyste investovali do nemovitostí a i přesto můžete dosáhnout v této oblasti úspěchu.

Co Vás kurz naučí?

1) Výběr vhodné nemovitosti

Na kurzu si ukážeme, jak konkrétně vybrat vhodnou nemovitost k investici. Na co si dát pozor a co vzít v úvahu před samostatnou koupí. V budoucnu si již pak budete mnohem jistější v rozhodování o koupi, když narazíte na nějakou zajímavou příležitost.

2) Financování nemovitosti

Financování investiční nemovitosti je dalším samostatným tématem, kterému se budeme věnovat. Vysvětlíme si, co je finanční páka a jak s ní pracovat. Je lepší koupit jednu nemovitost bez hypotéky nebo 3 nemovitosti s hypotékou? I na toto si odpovíme.

3) Výběr nájemníka a správa nemovitosti

Již máte byt koupený? Potom to nejdůležitější, co musíte udělat, je vybrat správně nájemníka. Ukážu Vám, na co se jich ptát, co po nich chtít a kde si prověřit, zda nemají dluhy.

Co v bytě platí nájemník a co jde za Vámi? Jak nastavit zálohy služeb? Přepsat elektřinu na nájemníka nebo nechat na sebe? I toto se v kurzu dozvíte.

Je kurz vhodný pro Vás?

Uvažujete o koupi bytu na investici popřípadě již máte nějaký byt, který pronajímáte? Pak je kurz určený právě pro Vás. Pomůžu Vám vyvarovat se největším chybám, zvýšit výnos a hlavně ušetřit nervy.

Co si máte na kurz vzít?

Vezměte si na kurz papír a tužku. To Vám bude stačit. Po kurzu s Vámi ale nasdílím veškeré materiály v elektronické formě.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.