Investice do nemovitostí: Jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první nemovitost

9sej8bbpwec-martin-tesarek-6-2.jpg

Martin Tesárek

Martin Tesárek působí v realitách naplno od roku 2010. Začínal v mezinárodní společnosti Century 21, další zkušenosti získal i v Hypocentru Modré pyramidy, aby v roce 2013 založil úspěšnou realitní společnost Makléři na Více o lektorovi »

8ffpg3lu15w-naucmese-titulka.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 16 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

O ČEM SEMINÁŘ BUDE? 

Investice do nemovitostí je dlouhodobě považována za jednu z nejbezpečnějších forem investic. Zdá se, že ceny pražských nemovitostí dosáhly svého historického maxima. Metr čtvereční bytu v projektu Nosticova 7 na Praze 1 se prodává za 293 000 Kč. Lze investici do nemovitostí stále považovat za bezpečné uchování peněz? Pokud ano, je možné na ní ještě vydělat? Je vhodná doba na investování? Není už pozdě? Neblíží se další a dokonce větší realitní krize než v roce 2008? Není lepší investici o pár let odložit a počkat si opět na nízké ceny nemovitostí? Jak vyhodnotit kupní cenu a výši nájemného, když neexistují žádná veřejně dostupná data o realizovaných transakcích? Jak zkušeným investorům pomáhá ROI, NOI, ROE, čistá kapitalizační míra, návratnost investice a jak je správně počítat? Odpovědi na tyto otázky a mnohem víc se dozvíte na informacemi nabitém investičním semináři. 

 

 

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN? 

 
Pro každého, kdo hledá aktuální a praktické, nikoliv teoretické informace. 
Pro každého, kdo nechce trávit stovky hodin samostudiem a chce získat kumulované know-how, které Martin Tesárek nepřetržitě sbírá od roku 2010. 
Pro každého, kdo plánuje investovat do nemovitostí a nespokojí se s neověřenými a obecnými radami o realitním investování, které publikují novináři bez reálných zkušeností.
Pro každého, kdo se chce naučit investice hledat, vyhodnocovat a počítat jako zkušený realitní investor. 
Pro každého, kdo chce poznat fajn partu podobně smýšlejících lidí a přidat se do společné uzavřené Facebook skupiny.

KDO JE MARTIN TESÁREK? 

Seminářem vás provede realitní podnikatel Bc. Martin Tesárek. Realitní makléř od roku 2010. Realitní investor a autor populárních vzdělávacích kurzů pro realitní makléře. Martin jako realitní makléř zprostředkoval stovky obchodů a měl možnost pro své klienty i pro sebe vyhodnotit bezmála 700 realitních transakcí. Svou první investiční nemovitost koupil se svou partnerkou ve 24 letech. Obratem ji prodali a inkasovali zisk 327 400 Kč. Ve 28 letech stojí se svými obchodními partnery u náročně akvizice činžovního domu na Žižkově o 15 bytových jednotkách, který během necelého roku kompletně rekonstruují a se ziskem prodávají. Své získané obchodní zkušenosti a know-how nyní zhodnocuje ve vlastní investiční společnosti 2M INVEST, která hospodaří s investičním majetkem převyšujícím částku 35 mil. Kč. To vše Martin stihl do 30 let svého věku. Nyní se rozhodl své zkušenosti a investiční názory předávat dál formou pravidelných živých seminářů a pomáhat tak začínajícím investorům vydělat, ale hlavně nešlápnout vedle a neudělat chybu.

PROGRAM SEMINÁŘE

1. blok: Předpoklady úspěšného realitního investora a úspěšné realitní investice.
2. blok: Kde investovat? V Praze, nebo v krajích?
3. blok: Je stále vhodná doba pro koupi investičního bytu? Nemám 2 roky počkat, až ceny opadnou?
4. blok: Hrubá kapitalizační míra? Výnos? NOI? Čistá kapitalizační míra? Návratnost investice? ROI? ROE? Kapitálový zisk? Kdo se v tom má sakra vyznat!
5. blok: Podle jakých faktorů vyhodnocovat realitní investici?
6. blok: Kdy a jak na hypotéku?
7. blok: Je spolupráce s realitním makléřem při hledání investice ku prospěchu, nebo na obtíž?
8. blok: Kde hledat? bezrealitky.cz? sreality.cz? aukce? dražby? exekuce?
9. blok: Co si při koupi pohlídat a ošetřit, abych nepřišel o peníze?
10. blok: Jak vybrat nájemníka, který bude řádné platit a nebudou s ním problémy?

...no a po semináři si na vás udělám ještě další dvě hodiny čas. Zajdeme do nějaké hezké karlínské hospůdky na večeři a pivo a rozproudíme tam vášnivou investiční diskuzi. :-) 


JAKO BONUS DVA EXTRA MATERIÁLY, KTERÉ NIKDE JINDE
NEZÍSKÁTE!

První materiál je PŘEDNASTAVENÁ EXCELOVÁ TABULKA, která vám během pár minut pomůže porovnat a vyhodnotit jakékoliv nemovitosti navzájem mezi s sebou. Bez výpočtů v této tabulce, bych nikdy žádnou nemovitost nekoupil!

Tím druhým materiálem je 58 BODOVÝ CHECK-LIST SPRÁVNĚ VYHODNOCENÉ REALITNÍ INVESTICE, který vám pomůže eliminovat veškerá transakční rizika. V tomto check-listu jsou zahrnuty všechny moje přešlapy a také chyby mých klientů za posledních 8 let. Check-list mi slouží k tomu, abych příšte už nic nepodcenil a nedopustil se stejné chyby, která by mě mohla připravit o peníze! Check-list neustále doplňuji o nově zjištěné informace.

 

Máte dvě možnosti. Buď se do hledání a vyhodnocování své realitní investice pustíte sami s tím co teď víte, nebo začnete až po investičním semináři, ale s pořádnou dávkou znalostí a praktických dovedností. Víte například, jak u každé koupě bytu nebo domu ušetřit na dani z nabytí nejméně 16 000 Kč? Na semináři vám dám přesný návod!

Standardně poskytuji investiční konzultace za 2 500 Kč/hod. Vy máte teď možnost získat tři a půl hodiny mého času za zlomek ceny.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Rádi bychom používali cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a vám připomněli kurzy, které vás zaujaly. Je to v pohodě?