Intuitivní kresba - aneb jak se vymalovat z nepříjemných emocí

1zlur73wsvtd29p-inbound8212192440813893988.jpeg

Pavlína Sitta

Ráda pracuji s těmi, kteří pro sebe chtějí něco udělat. Líbí se mi objevovat nové věci ve všech oblastech života a pozorovat, jak vše do sebe zapadá a nádherně Více o lektorovi »

20130920-090130-intuitobraz.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 15 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Znáte ten pocit, že se necítíte dobře, něco vás trápí - nebo se vztekáte a vy se chcete cítit lépe?.... Pro ty z vás, kteří se chtějí naučit s tímto pracovat je určen právě tento seminář.

Cílem je odnést si způsob a prožitek, jak si do života pouštět více té příjemné a pozitivní nálady i atmosféry vlastnoručním přičiněním a naučít se, jak nenásilnou formou změnit stav emocí - tzn. promalovat se do příjemna a radosti. 

Neučím zde hezky kreslit, ale naučím vás kreslit se zavřenýma očima. Je velmi důležité osvojit si umění "vymalovat se" ze svých pocitů a porozumět jim. To vše se budeme spolu učit a vy díky této metodě si kdykoliv v životě budete umět poradit. Naučíte se rozeznávat pocity, které jste si namalovali. Poznáte, že z emocí je možné se vymalovat a promalovat se ze smutku do radosti.

Sám proces kresby je terapeutický akt. Nese v sobě moment svobody a její interpretace. Umožňuje projevení pocitů, které momentálně prožíváme a tak je uvolnit.

Během 2,5 h si účastnící vyzkouší několik technik a nakonec si pro sebe namalují svůj dobíjecí obrázek...

Dozvíte se proč vás přitahují ty nebo právě ony barvy a co o vás prozrazují i vypovídají. Objevíte kouzlo, jak si pomocí barev pomoci k rovnováze i uzdravení.

Objevíte nepoznané a to co umí vaše ruce v propojení s vaším srdcem. Radovat se ze samotného procesu tvoření a z výsledku vaší činnosti.

Vše potřebné obdržíte na místě.

 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.