Interiérový design - Ložnice hodna změny? Navrhni to a bydli!

5370040-12928335-1710770792537679-9087216738090763791-n.jpg

Martina Urbanová

Kurzy Navrhi to!  probíhají pod mou taktovkou. Rozhodla jsem se zasvětit interiérům život a vše k tomu směřuji.  Nejdříve jsem potřebovala technický základ, který mi byl dán na SPŠ stavební Josefa Gočára, následně jsem Více o lektorovi »

38lbkf6fni4-sjp6100.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Baví Vás listovat časopisy o bydlení? Máte chuť pustit se do navrhování? Chcete si navrhnout svůj domov? Nebo se chcete jen ponořit do tajů interiérového designu? Pomůžu Vám! 

Zaměříme se na místo, kde nabíráme sil pro další perný den. Pojďme si ho zařídit tak, aby nás vstávání a usínání těšilo! Ložnice.

Pojďme během jednoho dne probudit kreativitu, která ve Vás dřímá! Naučíme se jak postupovat při tvorbě interiéru. Společně si vytvoříme náladové schéma prostoru - takzvaný moodboard.

Následně si povíme spoustu informací o ergonomii - na co si dát pozor, jak široké musí být průchody v pokoji. Jak velkou postel potřebuji? Jaké jsou nejlepší matrace? jaké materiály jsou pro tento prostor vhodné? Veškeré tyto a další otázky si zodpovíme na kurzu a zároveň si odnesete brožurku ve které budete mít pohromadě veškeré potřebné informace pro navrhování.

K dispozici na místě budeme mít spustu reálných vzorků, které budete moct použít při tvorbě materiálového schématu Vašeho prostoru. Stejně tak budeme mít časopisy ve kterých budeme moct čerpat inspiraci

V jednu chvíli se vrhneme na návrh prostoru samotného, budeme umisťovat zařizovací předměty do připravených půdorysů, buď Vašich donesených a nebo těch které budete mít připravené na místě a vyberete si dle Vašich preferencí. Návrhy prostoru budeme vytvářet dva až tři. V této fázi s Vámi budu vaše kroky individuálně konzultovat, zodpovídat Vaše otázky a pomáhat Vám pokud nebudete vědět jak dál. 

Po výběru té nejlepší varianty řešeného prostoru začneme s výběrem vhodných zařizovacích předmětů, tak aby Vám seděli do vašeho náladového schématu, které jste pro prostor vytvořili a aby atmosféra prostoru byla přesně taková jakou jste si během celého dne vysnili. 

Na konci dne budete odcházet se spoustou informací, chutí tvořit a touhou pustit se třeba hned do realizace vlastního interiéru.

 

A jak to bude probíhat?

  • Pokud budete chtít řešit svůj vlastní prostor předem mi zašlete náčrt s rozměry a já Vám ho připravím na den workshopu pro potřeby navrhování. Pokud svůj prostor řešit nechcete, dorazíte na workshop a vyberete si jeden z prostorů, které budu mít na místě.
  • Dorazíte v den workshopu a začneme s navrhováním:)
  • Budeme vytvářet moodboard - náladové schéma prostoru, budeme si prohlížet reálné vzorky materiálů a zkoušet jak k sobě ladí. Povíme si informace o ergonomii, které budete mít v brožurce, tak abyste se k nim mohli kdykoli vrátit i později. 
  • Budeme navrhovat a diskutovat, hledat možnosti prostoru, ale hlavně si užijeme kreativní den, ze kterého budete odcházet s chutí hned se pustit do navrhování!

 

Pojďme si tedy užít kreativní den, nakouknout pod pokličku interiérovému designu a tvořit. Těším se na Vás!:) 

 

Doprovodné fotky

  • 8pinjjlylo6-sjp5842.jpg
  • 9od04ie49p7-sjp5957.jpg
  • 6l0g8kxa478-sjp5964.jpg
  • 3ttt2rb4jab-sjp6115.jpg
  • 3jgt39hnv1m-sjp3998.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?