Interaktivní zážitkový webinář Krasopis a zdravé ruce

9i8nkos11mxs0af-ja-portret.jpg

Kamila Kábová

Pěkný den, jmenuji se Kamila a učím lidi hezky psát.  O vlnu nadšené kreativity se dělím na workshopech krasopisu. Chci povzbudit všechny, kdo si o sobě myslí, že jsou nekreativní a bez talentu, že i oni dokážou hezky Více o lektorovi »

57acee1k8x7wssm-kamilak-liduky-dsc06198.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Unikátní workshop dvou lektorek zaměřený na krasopis a zdravotní péči o ruce.

Krasopisem trénujeme mozek, podporujeme paměť a kreativitu. Zároveň se dozvíte nejen jak předcházet karpálním tunelům a tenisovým loktům...

Tento workshop bude zaměřen na 2 části - krasopisnou a zdravotní.

Krasopisná část:

Krasopisnou část povedu já, Kamila Kábová, a naučím vás základy psaní s brush penem, neboli fixem se štětcovým hrotem. Povíme si, co je to brush lettering, jaké jsou jeho principy a seznámíme se s psacími pomůckami. Nacvičíme základní tahy, malou i velkou abecedu, napojování písmen a slova budeme obtahovat i samostatně psát.

Zdravotní část:

Teorie a praxe stručně, prakticky a srozumitelně. Dozvíte se, proč stojí za to věnovat pozornost rukám. Zjistíte, že i ruka má svou klenbu a jaký vliv může mít ruka na páteř. Dostanete tipy, jak správně používat své ruce a jak o ně pečovat. Budete vědět, jak se vyhnout karpálním tunelům, tenisovým loktům a dysfunkčním změnám ramene a krční páteře. Touto částí provede osobní trenérka Eliška Lechnerová.

Cena 4 hodinového workshopu (včetně půl hodinové přestávky) je 1900 Kč. V ceně je odborný výklad dvou lektorek, pracovní listy, pauzovací papíry, psací pomůcky, milé dárečky a drobné občerstvení.

Materiály vám před webinářem odešlu poštou.

Více informací najdete na tomto odkazu.

"Pro mě bylo skvělé pomalé procvičení základních tahů a celé abecedy. Už během psaní jsem vnímala pokroky. Všechny cviky s rukou pro mě byly nové a moc užitečné." - Štěpánka Svobodová

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?