Hygge s koňmi

1ywb6wwlrd0yfc9-profilovka.jpeg

Kateřina Vítková

Vzdělávání je mým motorem. Živí mě jak profesně, tak je pro mě motivací se neustále posouvat. Prvních 20 let života se můj život točil kolem zvířat, aby pevně Více o lektorovi »

4mly6hfj33y8vlh-co-kdyz-prijdou-emoce-4.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Wikipedie říká, že Hygge (vyslovuj „hjuge“) je dánské slovo, vyjadřující pohodový přístup k životu, spjatý s uměním najít si něco krásného v každém okamžiku. Tento způsob života je často spojován s tím, že Dánové jsou podle výzkumů jedním z nejšťastnějších národů na světě. Také se považují za stát, kde je nejméně lidí ve stresu a depresi. Najít něco výjimečného v každém okamžiku, vytvořit si příjemnou atmosféru i ve zdánlivě obyčejných všedních dnech, užívat si příjemné chvilky a radovat se ze života – to se dá považovat za hygge.

Pojďte si s námi užít pohodový den s našimi koňmi. Čeká vás spolubytí ve stádě – tady a teď. Povídání nejen o koních. Ohlédnutí se za uplynulým obdobím a naladění se na to přicházející. Využijeme přirozenou schopnost koní harmonizovat náš vnitřní systém a zařadíme i cílené relaxační techniky. Kdo bude chtít, může jít i do přímého kontaktu s koněm, vše bude naprosto dobrovolné a dle vašeho aktuálního pocitu.

Aktivity nebudou zahrnovat ježdění na koni. Kurz je vhodný i pro ty, kteří nemají vůbec žádné zkušenosti s koňmi.

Oběd pojmeme formou společného pikniku. Co přinesete na společný stůl, je jen na vás. Budeme hodně venku, vhodně se oblečte a nezapomeňte na pevné boty ke koním. Své psí kamarády nechte prosím doma.

Doprovodné fotky

  • 9cl290d3am4kay2-co-kdyz-prijdou-emoce-4.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.