Hlas v těle, tělo v hlase

9a2rpw3mztv-mg-7870-edit-1.jpg

Petra Bartošová

Jmenuji se Petra Bartošová a zabývám se hlasem, řečí, mluvou, texty, zvukem a tělem. Miluji objevovat, jak je všechno v těle propojeno a promítá se nám to do hlasu. Jsem průzkumnice lidského těla a hlasu :) Ve třinácti Více o lektorovi »

9qgvlwpvr8i-p1020527.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Jste skupina lidí, která pracuje se svým hlasem a chce se v něm cítit dobře?
Chcete najít přirozenou polohu svého hlasu?
Chcete být autentičtí celou svou bytostí?
Školíte, učíte, obchodujete, hrajete divadlo či jiným způsobem používáte často svůj hlas a chtěli byste ho vytáhnout na vyšší úroveň?

Pak jste narazili na správný kurz.

Nejedná se o žádné lekce zpěvu (ač se k němu můžeme také dostat...) Budeme zde objevovat svůj hlas v jeho plné síle a potenciálu. A to budete koukat, co ve Vás všechno vězí a jen jste to zatím nepustili ven!

Proč je důležité umět pracovat s hlasem?

Protože

  • budete mluvit celé hodiny bez potíží,
  • umluvíte velký prostor či velkou skupinu lidí jako nic,
  • budete působit a cítit se přirozeně a autenticky,
  • budete mít krásný, zvučný a silný hlas bez namáhání krku,
  • budete k sobě více vnímaví, citliví a pozorní, což se odrazí i v dalších oblastech Vašeho života.

Skupinovou výuku vždy přizpůsobuji požadavkům, cílům a naladění skupiny. Budeme pracovat v malé skupině - maximálně 12 lidí, aby se zachovala i individualita a abych se Vám mohla pořádně věnovat!

Tyto hodiny mají přednost v tom, že se poučíte od ostatních. Uvědomíte si velkou rozmanitost procesu tvorby hlasu. To mnohdy vede k daleko hlubšímu pochopení mechanismů tvorby hlasu. A jako třešnička na dortu - dochází i ke stmelování kolektivu.

Na těchto akcích se dozvíte nejen velké množství informací, ale hlavně ony nezbytné základy a zásady, na kterých pak můžete začít stavět.

Chvilku budeme dělat „vážnější“ teorii, a pak se budeme učit hravou formou. Zaměříme se na správné a zdravé tvoření plného hlasu, či na práci s textem a čímkoli, co si vůči hlasu přejete. Půjdeme do pohybu, který tělo samo bude chtít dělat a necháme hlas volně plynout a naladíme se sami na sebe i na ostatní :)

Skupinový hlasový workshop pro Vás ráda uspořádám, ať už jste firemní tým, divadelní soubor, pedagogický sbor či jakákoli jiná skupina, která chce svůj hlasový projev dostat na novou úroveň.

Neděste se toho, že tu není přihlášeno moc lidí. Využívám i jiné kanály :)

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?