Gmail, Disk, Kalendář, prostě Google Workspace pod kontrolou Buďte efektivní a neztrácejte čas

4694920-pepa-2016.jpg

Pepa Plíhal

Jsem autorizovaným partnerem Google for Work. Pomáhám firmám, školám a neziskovkám s implementací Google Workspace. Následně školím jednotlivce, učitele a zaměstnance, aby všechny služby využívali efektivně a chytře.Jsem Více o lektorovi »

9a2ma0yxlt92ziz-maxresdefault.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Na kurzu pro začátečníky se naučíte plně ovládat služby od Googlu - email, kontakty, kalendáře, Disk a jeho dokumenty,  jak pro soukromé, tak pro firemní prostředí.  Společně si projdeme základní služby Google Workspace a vše si vyzkoušíme v praktických cvičeních.

Na kurzech si projdeme následující:

  • Gmail - přihlášení, nastavení profilu, průchod hlavním oknem, organizace e-mailů, štítky, automatické procesy a třídění, správa kontaktů, nastavení e-mailů, doplňky, laboratoř
  • Kalendář - přidání události, nastavení události, nastavení kalendáře, vytváření dalších kalendářů, pokročilé funkce kalendáře, úkoly
  • Disk - vytvoření dokumentu, organizace dokumentů, sdílení dokumentů, textový editor, tabulkový editor, prezentace, formuláře, využití úložiště.

V závěru kurzu je čas na řešení specifických dotazů, abyste znali odpovědi na vše, co trápí zrovna Vás.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?