Dividendové akcie - budování portfolia krok za krokem

8rnh1xgiuuy-tt-2018.jpg

Tomáš Tatranský

Vystudoval jsem filozofii. V současnosti obchoduji na burze a pomáhám lidem orientovat se ve světě finančních trhů. Kombinuji dva přístupy: dlouhodobé Více o lektorovi »

4236530-divi-ii-profil.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 97 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Kurz je intenzivním workshopem, na němž získáte ucelené praktické informace o tom, jak si sestavit přiměřeně diverzifikované portfolio dividendových akcií, které se stanou Vaším zdrojem pasivního příjmu.

Kurz volně navazuje na můj kurz "Dividendové akcie jako ideální zdroj pasivního příjmu", který se dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější kurzy na Naučmese. Tento pokročilejší kurz je určen jak pro účastníky mého úvodního kurzu o dividendovém investování, tak i pro všechny ty, kteří mají o investování seriózní zájem.

V kurzu si detailně vysvětlíme, jak vybírat akcie podhodnocených, avšak kvalitních a slibných firem, na co si při jejich výběru dávat pozor i jak si poradit s "démony", kteří se při práci s investičními informacemi rodí v naší vlastní psychice.

Významná část tohoto workshopu je věnována tzv. fundamentální, tj. ekonomické analýze akcií několika konkrétních firem - rozhodovací proces investora si tedy ukážeme na praktických příkladech. Řeč bude pouze o akciích, které mám sám ve svém portfoliu, případně na svém "watchlistu".

V kurzu bude dostatek prostoru pro řadu tipů na efektivní vyhledávání a třídění informací a pochopitelně i pro Vaše otázky.

Kurz se koná v příjemných prostorách mé pracovny v srdci pražských Vinohrad. Součástí kurzu budou vytištěné materiály a chybět nebude ani drobné občerstvení. Pokud se rozproudí zajímavá diskuze, nevylučuji možnost pokračovat neformálním posezením v některé z mnoha okolních hospůdek ;-)

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.