Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Ať už jste rodiče, nebo o rodičovství začínáte uvažovat, napadá vás, jak to udělat, abyste měli čas pro sebe a zároveň se věnovali dětem, partnerovi a rodině? Každý občas zapochybuje, co je ve výchově správné. Přijďte hledat harmonii toho všeho, co děláte zrovna vy. Vaše štěstí versus štěstí vašich dětí?

 

Pro koho

Chcete děti, ale… vaše kariéra je skvěle rozjetá a máte strach, že se budete muset všeho vzdát? Jste na rodičovské a stýská se vám po práci, nebo přemýšlíte, že přehodíte pracovní výhybku a budete se věnovat něčemu úplně jinému? Vaše představa o výchově naráží na tradice společnosti nebo na představy vašeho partnera? Chcete být sám sebou a zároveň být dobrý rodič... PŘIJĎTE SI SROVNAT MYŠLENKY A INSPIROVAT SE.

 

Jak na to půjdeme

Ve skupině od 5 do 10 lidí s podobnými vnitřními otázkami budete za pomoci systemického koučování hledat  své vlastní řešení a inspiraci. Systemika dává velký prostor vaší individualitě. Zároveň využívá nástroje, které povzbuzují vaši kreativitu a nastavuje vám takové úhly pohledu, o kterých jste neměli tušení. Intenzivně pracujeme s reflektováním, systemickými otázkami, vizualizací, plánováním cíle, tříděním myšlenek a nápadů.

 

Co si z kurzu odnesete

Inspiraci, nové nápady, hlavu plnou nových úvah a myšlenek a jejich utřídění. Nasměrování na vlastní cestu.

 

Co si na kurz rozhodně přineste

Váš motivující cíl nebo trabl, který chcete překonat, chuť spolupracovat, otevřenost ke změnám, ochotu věci vnímat z jiných úhlů pohledu.

 

Doprovodné fotky

  • 20120914-205943-detiAja2.jpg
  • 20120914-205943-detiAja3.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?