Citlivá terapie v přírodě

34548i18ios-1-sfiltrem.jpg

Alena Wehle

Jsem průvodkyně, bloggerka, lektorka a taky vysoce citlivá (HSP). Téma hypersenzitivity šířím dál do světa díky svému blogu, eBooku, seminářům a připravuju Více o lektorovi »

34548i18ios-1-sfiltrem.jpg

Alena Wehle

Jsem průvodkyně, bloggerka, lektorka a taky vysoce citlivá (HSP). Téma hypersenzitivity šířím dál do světa díky svému blogu, eBooku, seminářům a připravuju Více o lektorovi »

9n4iha9baqm-01-2.jpg
Řevnice (mapa)

Kurz je individuální

Kurzu se již zúčastnili

Nevyhovuje ti vypsaný termín?

Nech nám svůj e-mail – dáme ti obratem vědět, jakmile lektor vypíše další nové termíny.

Poznámka k termínu

Na společnou túru se vydáme v pracovních dnech po domluvě s vámi, vyjdeme v 18.00 h a zpátky se budete vracet vlakem kolem 23.00 h.

Mým tématem, kterému se intenzivně věnuju, jsou vysoce citliví lidé. Dokážu stručně popsat téma, úroveň vnímavosti citlivých lidí, jejich kvality, omezení, ale i dary.

Naslouchám citlivým lidem, respektuju jejich postoje a pomáhám objevovat jejich kvality a dary, které souvisí s jejich povahou.

Oproti běžné terapii nejsme svázaní čtyřmi stěnami, připravenými odpověďmi na opakující se otázky, ale nacházíme mnohdy i neobvyklá řešení a cesty.

Výpravy do srdce Českého krasu trvají čtyři hodiny, což je doba potřebná k tomu, abychom nechali myšlenky opravdu plynout. Příroda je skvělým prostředkem, jak otevřít mysl a přirozená chůze pomáhá uvolnit myšlenky tak, jak zrovna plynou.

Společně objevíme vaše kvality, schopnosti a dary, kterými jste vybaveni a najdeme směr, který je pro vás přirozený a bude vám dávat smysl. 

Kromě toho všeho si ale odnesete tipy na krásné výlety do přírody v blízkosti Prahy.

Na společnou túru se vydáme v pracovních dnech po domluvě s vámi, buď přes den od 10 h nebo večer v 18.00 h.

Na cestu si vezměte pohodlné oblečení, kvalitní obuv, svačinu a dostatek pití, protože cestou už nebude možnost nabrat vodu ani dokoupit jídlo. Délka trasy je 5 - 20 km. Trasu můžeme upravit podle vašich pohybových možností i v průběhu terapie.

 

Doprovodné fotky

  • 6wuni1p6g2p-01-16.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.