Cesta do skutečnosti - inspirativní pohled na obchod

5lvo8rfigax-marekfacfinals-6.jpg

Marek Fáč

V obchodní sféře se pohybuji již 17 rokem. Na VŠ jsem vystudoval finanční řízení podniku a účetnictví. Hned po škole jsem začal pracovat na centrále HVB Bank (dnešní Unicreditbank). Do roka jsem složil makléřské zkoušky Více o lektorovi »

7tr3yh1ksbq-46jhdi0ephf-snimek-obrazovky-2018-10-04-v-16-05-06.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

V první části přednášky se zaměříme na to, jak jsme nastaveni a co se v nás děje. Podíváme se na to, jak vnímáme svou vlastní hodnotu. Co to vlastně je, kde ji hledáme a kde ji nacházíme. V souvislosti s tím si můžeme uvědomit, že naše vlastní hodnota se stává ústředním tématem, které řešíme.

Impulsy vnější, nebo vnitřní v nás vždy vyvolají nějaký pocit. Pocit je pak úzce spjatý s určitou emocí a ta ovlivňuje naše další jednání. Někdy jsou naše emoce doslova zjevné, jindy ale zůstavají schované uvnitř, vidět nejsou, ale stejně nás ovlivňují. 

Projdeme všechny fáze, kterými procházíme, až se dostaneme k zásadní otázce "o co MI ve skutečnosti jde?".

Odpověď na tuto otázku zazní ve druhé části přednášky, která je zaměřena na ukázky konkrétních, každodenních situací. Pozornost věnujeme obchodním jednáním. Co se na nich odehrává a proč. A co z toho také vyplývá pro náš pracovní a nebo soukromý život.

Cílem přednášky je nabídnout cestu k vlastní roznováze, která je určující pro všechno dění kolem nás. Umožňuje podívat se na obchodní schůzky z jiné roviny. Z roviny, která zohledňuje fakt, že naše vnitřní nastavení ovlivňuje náš život v každodennosti. 

 

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?