Cesta do skutečnosti - inspirativní pohled na obchod

7tr3yh1ksbq-46jhdi0ephf-snimek-obrazovky-2018-10-04-v-16-05-06.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

V první části přednášky se zaměříme na to, jak jsme nastaveni a co se v nás děje. Podíváme se na to, jak vnímáme svou vlastní hodnotu. Co to vlastně je, kde ji hledáme a kde ji nacházíme. V souvislosti s tím si můžeme uvědomit, že naše vlastní hodnota se stává ústředním tématem, které řešíme.

Impulsy vnější, nebo vnitřní v nás vždy vyvolají nějaký pocit. Pocit je pak úzce spjatý s určitou emocí a ta ovlivňuje naše další jednání. Někdy jsou naše emoce doslova zjevné, jindy ale zůstavají schované uvnitř, vidět nejsou, ale stejně nás ovlivňují. 

Projdeme všechny fáze, kterými procházíme, až se dostaneme k zásadní otázce "o co MI ve skutečnosti jde?".

Odpověď na tuto otázku zazní ve druhé části přednášky, která je zaměřena na ukázky konkrétních, každodenních situací. Pozornost věnujeme obchodním jednáním. Co se na nich odehrává a proč. A co z toho také vyplývá pro náš pracovní a nebo soukromý život.

Cílem přednášky je nabídnout cestu k vlastní roznováze, která je určující pro všechno dění kolem nás. Umožňuje podívat se na obchodní schůzky z jiné roviny. Z roviny, která zohledňuje fakt, že naše vnitřní nastavení ovlivňuje náš život v každodennosti. 

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.