Cacao rituál

2idsbhhkr36-img-2037-2.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Ahoj! Ráda bych Tě pozvala na Cacaový rituál, kde budeme pít a pracovat s fyzickými a spiritualními efekty z prvotřídního ceremoniálního Cacaa z Ekvadoru.

Nejedná se však o čokoladu běžně dostupnou v obchodech, ale specificky a minimálně upravené kakaové plody. Cacao se pro jeho účinky používá už stovky let, nejen pro jeho blahodárné účinky, ale i jako vzácný nápoj během slavnostních rituálů.

Je to medicína srdce, jak fyzicky tak i spirituálně a proto je používáno k navázání spojení s našim nejhlubším nitrem, moudrostí a intuitivní inteligencí, které jsou v každém z nás.

Tento vzácný rituál Ti umožní zažít uvědomění věcí, které nejsou vždy očividné, rozuzlení “vnitřních záležitostí”, a opuštění od toho, co ti už neslouží (ať jsou to staré zvyky, přesvědčení o sobě,...).

Mým přáním je Ti nabídnout prostor, kde se můžeš znovu spojit s tou nejvíce autentickou verzí s limitujícím přesvědčení, které Tě jen brzdí.

Co očekávat:
~ jemná jóga před tím, než se sejdeme v kruhu
~ seznámení s cacaem (historie a fyziologické účinky)
~ pití cacaa 
~ fyzické metody na propojení s intuicí
~ doprovázena meditace
~ prostor pro poznámky svých zážitků 
~ seznámení s dalšími účastníky a sdílení zážitků (není nutné, záleží na jedinci)

Co s sebou:
~ pohodlné oblečení
~ deník na poznámky a tužku (důležité!)
~ láhev s vodou
~ talismany, které můžeš položit na náš společný oltář na nasáknutí té jemné a léčivé energie, která se vytvoří během celého večera (vzácné kameny, šperky, éterické oleje,...)

Cacao, které při svých rituálech používám, je dováženo mou kamarádkou, která pravidelně jezdí do Jižní Ameriky a osobně zná farmáře, kteří tuto rostliny pěstují.

Mám velkou radost z toho, že každý, kdo během tohoto procesu přidá ruku k dílu, s cacaem zachází s láskou a úctou. Takhle vím, že je o cacao krásně postaráno, od semínka až po ten moment, kdy se Ti octne na jazyku.

Doprovodné fotky

  • 2q5189g6rnd-17635545-4191238062744-2825178347359519050-o.jpg
  • 88hg1alegg7-screen-shot-2018-07-18-at-23-25-57.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.