Bude váš produkt/nápad fungovat?

8528130-6.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

O čem kurz bude:

Dříve, než do svého nápadu investujete čas a peníze, je dobré se zamyslet nad tím, jak vypadá celkový model vašeho budoucího produktu. Ujasnit si, kdo jsou vaši zákazníci, jak jim produkt prodáte a dodáte, kolik vás to bude stát a jak na tom vyděláte.

V rámci kurzu se podíváme na jednoduchý a velmi užitečný nástroj Lean canvas, který vám pomůže si vytvořit přehledný celkový model vašeho produktu na jedné stránce. Canvas také odhalí slabá místa připravovaného produktu a předpoklady, které je potřeba ověřit před uvedením na trh.

Průběh kurzu:

Kurz začne krátkým úvodem do problematiky a vysvětlením nástroje. Zbytek času bude věnován jeho praktickému použití na vaše konkrétní nápady.

Pro účast na kurzu nejsou nutné žádné předchozí znalosti. Stačí nápad, který chcete realizovat nebo který chcete revidovat, zápisník a tužka na psaní. 

Co si z kurzu odnesete:

Získáte praktickou zkušenost s použitím nástroje Lean Canvas na tvorbu modelu produktu. Vytvoříte minimálně jeden model svého nápadu. Pro podporu dalšího studia vám předám odkazy na užitečné zdroje, šablonu české verze Lean canvasu pro další použití a stručný návod pro připomenutí v budoucnu.

Proč na kurz ke mě:

Vyzkoušel jsem si a ověřil užitečnost Lean canvasu při definici nových produktů při mnoha příležitostech pro velké firmy (banky) i jednotlivce.  Mými školeními na toto téma prošlo již několik desítek lidí. Téma Lean Canvasu také pravidelně přednáším na konferencích a seminářích a mám na tento nástroj velice pozitivní ohlasy od těch, kteří měli možnost se s ním seznámit.

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.