Branding pro podnikatele a malé firmy

20150311-212254-mk.jpg

Magda Klymec

Jsem designérka, specialistka na branding, zakladatelka a tvůrčí hlava Magikly Creative Studio (www.magikly.com). Co umíme? Vizuální identitu (Logo,tištěný a Více o lektorovi »

20150311-212254-zebra.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Podnikáte nebo jste právě založili novou firmu? Pod jakým jménem bude vystupovat? Jak bude vypadat? Přemýšleli jste o vlastní firemní kultuře? A nebo jste na trhu již nějaký ten pátek, ale nejste spokojeni s vlastní firemní prezentací? A třeba si i říkáte, že na tom nezáleží...

To je ale omyl, protože důvod, proč si potenciální zákazníci vyberou právě vaše služby a upřednostní je před desítkami dalších možností, se jmenuje BRAND. Ano, dá se svým způsobem přeložit jako značka, ale to zdaleka není vše. Způsob, jakým bude vaše značka a vše, co se jí týká rezonovat "se srdcem klienta", přímo ovlivní váš firemní úspěch.

Proč jsou některé značky ikony a jiné jako by neexistovaly? V čem se skrývá ono tajemství?

Jakým příběhem se úspěšné značky dotýkají našich emocí a proč je vůbec posloucháme? Odkud se vezme takový příběh? Jak ho poodhalíte? Jak ho můžete vyprávět a tím si získat své příznivce? A co to má společného s firemním designem? Jak se takový firemní vizuál vlastně tvoří?

Na kurzu Branding pro podnikatele a malé firmy pootevřeme dvířka třinácté komnaty vašeho podnikání. Poradíme vám, jak vyprávět svůj brand, jak ho uchopit a kreativně ztvárnit. Budeme mluvit o síle designu a firemního vizuálu. O principech jeho tvorby...

...zkrátka o duši vaší značky...aby pookřála nebo se zrodila a našla si své místo pod sluncem.

 

Co si odnesete:

Přehled o problematice značek

Vhled do jednotlivých kategorií brandingu

Pochopení komplexity firemního designu 

Konkrétní příklady ze světa značek - proč jim to funguje?

A nově - zaostříme se také na praxi! Představení konkrétních příkladů z naší praxe a přiblížení reálných potřeb klientů

 

Co si neodnesete:

Návod na fungování konkrétně Vaší značky (každý business potřebuje pro posouzení svého úspěchu zcela detailní vhled, na který nestačí čas vymezený na kurz)

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.