AngularJS – javascript pro obyčejné lidi

20140820-222306-square.png

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Pro koho je kurz určen?

Tvoříte Weby, znáte HTML, základy Javascriptu, nebo používáte třeba jQuery ale cítíte, že byste se chtěli posunout na vyšší úroveň a tvořit na straně klienta opravdové aplikace? Pak je kurz vhodný právě pro vás.

Tento kurz je určen zejména pro začátečníky, nebojte, abyste mohli kurs absolvovat, stačí Vám opravdu jen základní znalost javascriptu, pokročilejší techniky si na kurzu vysvětlíme u praktických příkladů použití.

Abychom se Vám mohli dostatečně věnovat, budeme na Vás dva a rozhodli jsme se aktuálně omezit počet účastníků na čtyři. Pokud máte zájem o kurz pro více účastníků, můžeme se domluvit individuálně.

Co je obsahem kurzu?

Kurz bude zahrnovat přehled vlastností populárního frameworku AngularJS. Projdeme postupně  všechny jeho důležité části od charakteristického dvoucestného databindingu přes dependency injection, controllery, service, routování, directivy, filtry, práci s formuláři až po komunikaci se serverem. Nevynecháme ani testování. Zmíníme knihovny a sady komponent, které ve vašich projektech můžete efektivně používat. Řekneme si taky o výhodách použití buildovacích nástrojů, které vám usnadní vývoj i přípravu aplikace pro nasazení.

U každého z témat se podělíme o naše zkušenosti a postupy, které se nám osvědčili a pokusíme se Vás uchránit od slepých uliček, které jsme si museli projít.  

Průběh kurzu

Kurz bude probíhat v Brně, v kanceláři malého teamu na sídlišti Vinohrady a zabere nám přibližně šest hodin v závislosti na počtu dotazů a zájmu o pokročilejší témata.

Kurz začne v 9 hodin ráno.  

Dopoledne probereme základní vlastnosti Angularu a ty necháme uzrát během oběda v blízké restauraci. V odpoledním bloku pak budeme pokračovat v pokročilejších tématech jako je využití automatizačních nástrojů, architektura aplikací, komunikace se serverem a další věci podle toho co Vás bude zajímat.

Na konci dne zůstane určitě nějaký čas také pro diskuzi nad projekty které Vás během dne napadnou.

Co si vzít s sebou?

Aby si každý mohl vyzkoušet popisovanou problematiku, bude potřeba mít vlastní notebook s textovým editorem, nebo IDE na které jste zvyklí. Optimální je mít nainstalován také git a nodejs, pokud byste měli s instalací problém, poradíme ještě před kurzem, případně můžete přijít dřív.

Případnou svačinu si vezměte s sebou. Kávu, čaj a vodu si můžeme v kanceláři uvařit zdarma. Pivo, tatranky a müssli si můžeme zakoupit z místní zásoby.

Chcete obdobný kurz jinak?

Pokud Vás zajímá AngularJS, ale nevyhovuje vám obsah, nebo forma tohoto kurzu, máte radši individuální přístup, nebo chcete uspořádat kurz pro více lidí ve firmě, stačí se jen ozvat, určitě se domluvíme. Další informace a kontakty najdete na angular.cz

 

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.