Amigurumi, háčkování 3D

20140304-160324-dsc-5131.jpg

Zuzana Boudová

Miluju čas trávený s dětmi, ikdyž své vlastní ještě nemám. Zajímám se o alternativní výchovu a vzdělávání, ale také hlubší sebepoznání a osobní rozvoj. Ráda cestuji, poznávám, účastním se mezinárodních dobrovolnických Více o lektorovi »

20140317-154647-amigurumi2.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Amigurumi je původní japonské umění háčkování malých vycpaných zvířátek a panenek z bavlněné příze. Díky svým nepřeberným možnostem, a podle mě i velmi příjemným používaným materiálem (100% bavlna), se amigurumi stalo populárním trendem ve světě ručních prací. Háčkování už není jen pro babičky!

Během kurzu se naučíte základním principům a já vás provedu počátečními problémy. Vyzkoušíme si, jak tvarovat, a jak vytvořit dokonalou kouli. Poskytnu vám tipy a triky, na které jsem přišla způsobem pokus-omyl. Po absolvování kurzu pro vás bude hračkou vyrobit jakékoli amigurumi i bez návodů (patterns) nebo dokonce tvořit vlastní návody. A hlavně si to užijeme! Popovídáme si, dáme si kafe...

V ceně je zahrnut veškerý materiál (pokud máte, můžete si přinést vlastní háček č. 2.5 nebo 3, pokud ne, dám vám ho já). Jsou zvány i starší děti, především zručné holčičky :-)

Je výhodou znát základy háčkování - stačí úplně základní krátký sloupek, abyste se trošku sblížili s háčkem. Nicméně ani úplní nováčci se nemusí bát, přizpůsobím se vašim potřebám a možnostem:-) Z tohoto důvodu by bylo užitečné, abyste mi napsali email s vašimi zkušenostmi/nezkušenostmi s háčkováním a tím, co od kurzu očekáváte. Budu pak moci kurz lépe připravit a přizpůsobit.

Budu se na vás těšit!

Doprovodné fotky

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.

Používáme cookies, abychom pomocí analýzy návštěvnosti mohli ladit Naučmese web a tobě připomněli kurzy, které tě zaujaly. Je to v pohodě?