Affinity Designer "pod mikroskopem"

Radek Zmítko
Připravuji design tiskovin a kreslím digitální ilustrace. Navrhuji weby a mobilní aplikace. Používám Affinity Designer, Affinity Photo, Sketch, Figmu, apod. Učím jen to čemu věřím a co funguje. Více o lektorovi »

Kurz bohužel není aktivní
Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)
Kurz již navštívilo 20 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣
Čím více používám program Affinity Designer, tím více jsem nadšený, jak mocný je to nástroj
Rád Vás seznámím s prostředím a postupy práce v programu Affinity Designer.
V Affinity Designeru snadno navrhnete podklady pro tisk (vizitku, leták, nabídkový list, billboard) nebo elementy pro weby a mobilní aplikace. Můžete kreslit krásné ilustrace či infografiku. V tomto programu se dá vytvořit opravdu hodně. Momentálně na něj nedám dopustit.
Co můžete po kurzu umět
- Vytvářet tisková data i podklady pro weby nebo soc. sítě
- Navrhnout logo i s logo-manuálem
- Připravit vektory do fotobanky
- Nakreslit pěkné ilustrace pro Váš ebook
- Připravit infografiku např. do výroční knihy nebo diplomové práce, i mnohem více
Účastníci kurzu dastanou moje skripta, odkazy na zdroje k teorii grafického designu, odkazy na stavební prvky (fotky, ikony, fonty, apod.) a PDF s osnovou kurzu pro zopakování.
Podrobné info o programu Affinity Designer
Bude to pestré
Další zajímavé kurzy

Jak připravit kurz na Naučmese.cz

Začínáme s MS Excelem - vytváříme tabulky i počítáme

Jazyk C pro začátečníky

Jak na kariéru ve vývoji nebo testování software
Praha ,

Re-Design - Renovace nábytku
Praha ,
Nejoblíbenější kurzy tohoto týdne

Jak připravit zážitkový webinář
Webinář - online ,

Smysluplné rozhovory
Webinář - online ,

Online seznámení není tabu
Webinář - online ,

Děti a peníze - Jak vést děti k finanční zodpovědnosti? (1 díl)
Webinář - online ,

Jak vydat knihu
Webinář - online ,
Kurz byl obsáhlý a pro mě velmi přínosný. Za 3 hodiny jsem se dozvěděla spoustu nových informací, rad a tipů pro práci s programem. Oceňuji také přínosné materiály, které mi Radek po kurzu zaslal. Velice doporučuji!
I přes to, že jsem nějaké základy již měl, Radek mi ukázal praktické fígle, které šetří čas a plno dalších nových možností. Kurz mi nahradil spoustu hodin samouky a zdlouhavého vyhledávání. Rozhodně doporučuji tento kurz absolvovat.
***** Pro naši neziskovku potřebujeme upravovat grafiku a chystat tiskové podklady. Program Affinity Designer má potřebné funkce a Radek Zmítko připravil opravdu skvělý kurz. Naučí vás základy programu, nebo se věnujete konkrétní věci, kterou potřebujete umět a zlepšit. V tom je velká výhoda individuálního kurzu. Můžete dokonce pracovat přímo se svými podklady. Ty 3 hodiny s Radkem jsou pro mě ekvivalentem třeba 30 hodin samostatného studia a díky jeho zpracovaným materiálům můžu dále vědomosti trénovat, rozšiřovat a učit se. Doporučuji kurz začátečníkům i pokročilým, je to účelně investovaný čas i peníze.
Pro moji představu o programu by bylo podnětné více ukázek možných prací a přístupů. Kdybych neměla předchozí zkušenosti s Affinity Photo, bylo by pro mne hodně těžké se orientovat.
Jinak jsem byla spokojena a považuji kurz za přínosný.
Kurz mi hodně dal. Radek to měl opravdu dobře připravené. Bylo vidět, že tomu rozumí a že ho práce v Affinity baví. Zúčastnili jsme se v menším počtu (2), ale o to více jsme si mohli odnést, doptávat se atd. Všem, kteří již pracují, budou či začínají s Affinity Designerem tento kurz doporučuji.
Velmi dobrý, přehledný, případné dotazy jsou vysvětleny ke spokojenosti, ale v podstatě je vše vyloženo tak, že stihnete pochytit vše.
Kurz bych Vám určitě doporučil. Je to časově efektivní start s tímto programem.
Výborné a praktické tipy jak pro práci s programem, tak i pro grafiku všeobecně.
Přesně dle očekávání, obsahoval spousty zajímavých typů!
Odpovídáš či reaguješ na tento komentář:
Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětjsem úplný začátečník a tento kurz se mi dost líbí.
Jak se prosím domlouvá na termínu? Jsem z Brna a nevím, jestli je možné kurz i na dálku např přes skype nebo tak.
Děkuji za odpověď
Iva Mráčková
@Iva Mrackova Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětano, kurz můžu udělat i přes Skype nebo Hangout. Napište mi prosím, kde budete chtít Affinity Designer využívat, co plánujete vytvářet. Upravím Vám kurz na míru.
Pěkný den,
Zmítko Radek
Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětzačínám se teprve aktivně zajímat o Affinity designer a o grafiku obecně. Je Váš kurz vhodný i pro úplné začátečníky?
Děkuji za Vaši odpověď!
Veronika
@Veronika Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětano kurz je i pro úplné začátečníky. Díky kurzu zjistíte, jaké má Affinity Designer nástroje a co v něm jde udělat. Navíc dostanete spoustu podkladů k dalšímu zkoušení a rozvoji.
Radek
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli budete mít kurz v únoru? Jsme dvě zájemkyně. Děkuji Petra
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědět@Petra Schwarzerová Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětpřidal jsem jsem termín 19.2. Jakmile jej administrátor schválí, dám vám vědět a budete se moct přihlásit. Též vám přeji pohodový nový rok a hlavně zdraví celé rodině :-)
@Radek Zmítko Dobrý den ,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpověděthodil by se nám 19. 2 2019. Múžeme se takto zaregistrovat? Pokud nám neonemocní děti, tak najisto přijedem obě. Děkuji za odpověď. Pěkný nový rok. P.Schwarzerová.
@Petra Schwarzerová Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětděkuji za váš zájem. Hodil by se vám některý z těchto dní :
5. 12. 19. 26. února ? Jsou to úterky.
Radek
Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětrád bych se kurzu zúčastnil, co budu ke kurzu potřebovat (notebook, nainstalovaný a koupený program,...)?
Děkuji
Milan
@Milan Maxa Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětnotebook s programem není podmínka k účasti na kurzu.
Ale je pravda, že se více naučíte, neboť si můžete nástroje a postupy hned zkoušet.
Jestli koupený program? Osobně se snažím moc neutrácet a nejdříve vše testovat.
I Affinity jsem při přechodu z Adobe Illustratoru nejdříve testoval.
Pěkný den
a klidně přijďte na kurz, když nebudete spokojený, dostanete peníze zpět.
Radek
Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětmám dotaz...
Tento kurz bych ráda dala jako dárek k vánocům, je reálné, že po vánocích vypíšete další kurz (leden,únor)?
Pokud ano, je možné u vás koupit dárkový poukaz rovnou na daný termín v novém roce (pokud máte) nebo bude lepší koupit dárkový poukaz všeobecně, s tím, že se pak dá k vám na základě toho poukazu přihlásit? Zda mi tedy vůbec zaručíte , že ten kurz vůbec bude..nevím, jak moc se hlásí lidí, dle toho asi kurzy děláte..
Děkuji moc za odpoveď
Pavliková
@Michaela Pavliková Dobrý den,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětmoc mne těší, že chcete tento kurz věnovat jako dárek. Vypsal jsem nový termín na 8. 1. 2019. Objeví se cca zítra. Později budu vypysovat i další termíny, tak se nemusíte bát, že by kurz vůbec neproběhl.
Vše se dá navíc upravit, kdyby obdarovanému nevyhoval den, neboť budu kurzi plánovat hlavně na úterky.
Co se týká poukazu. Pod zeleným tlačítkem s cenou je odkaz "Koupit jako dárek". Pak stačí vše vyplnit a Poukaz Vám příjde poštou.
Pěkný den,
Radek
Dobrý den Radku,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětmám zájem zúčastnit se Vašeho kurzu Grafika v programu Affinity Designer. Ráda bych se zeptala, zda je vhodný pro začátečníky a také na adresu konání kurzu.
Předem děkuji a přeji hezký den.
S přátelským pozdravem,
Štěpánka
@Radek Zmítko Děkuji Vám za informaci, uvažuji o termínu 29.8., realizace v centru je pro mne pozitivní zpráva :-). Mějte se zatím hezky, přeji Vám také pěkný den.
Zrušit odpovědět na tento komentář OdpovědětŠtěpánka
@Štěpánka Dobrý den Štěpánko,
Zrušit odpovědět na tento komentář Odpovědětano kurz je určitě i pro úplné začátečníky. Je to takové obecné seznámení, kde se co v programu nachází, co se dá udělat apod.
Místo konání? Asi záleží hlavně na tom, kdy byste chtěla na kurz jít, jestli např. už 1.8.?
Našel jsem zatím celkem slibné prostory na Mariánském náměstí 1/98.
Jde o "Dílnu" v městské knihovně. Jen mají teď 2 týdny zavřenou a otevřeno bude od 3.8.
Jestli tedy nespěcháte, přihlaste se na kurz konaný 8.8. a můžeme se setkat v knihovně :-)
Pěkný den,
Radek