7 kroků ke zdraví

5511120-maya-v-krompachu.jpg

Maya Veselá Kopecká

Jmenuji se Maya a ač se profesně věnuji marketingu, mou celoživotní vášní je jídlo a výživa. Přes dvacet let jsem řešila co jíst, kdy a kolik. Vyzkoušela jsem Více o lektorovi »

5443050-krompach.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Jde vám hlava kolem z protichůdných informací ohledně výživy? Nevíte, zda maso jíst či nejíst, zda pít mléko nebo se cpát chia semínky a kolik toho vlastně sníst? A co začít jednoduše od začátku? Oprostit se od všech složitostí a vrátit se zpět k základům.

Podíváme se společně na 7 jednoduchých kroků ke zlepšení jídelníčku, které jsou společné všem úspěšným výživovým směrům. Ukážeme si, že zdravá strava není nic složitého. Časová investice do zdravé stravy a vaření se nám z dlouhodobého hlediska vrátí v lepším zdraví, vzhledu a úrovni energie.

Úspěšné výživové směry se mohou na první pohled zdát radikálně odlišné (např. paleo vs makrobiotika), ale všechny mají společných několik zásad:

 1. Každý jsme jiný
 2. Jíst opravdové jídlo
 3. Jíst s mírou
 4. Jíst hodně zeleniny
 5. Pít vodu
 6. Jídlo si užívat
 7. Není to jen o jídle

Na kurzu si společně tyto zásady probereme, zamyslíme se nad tím, co můžete do svého jídelníčku zakomponovat hned a s čím začít postupně. A samozřejmě ochutnáme pár jednoduchých jídel, která vám mohou snadno obohatit současný jídelníček.

Doprovodné fotky

 • 4208940-kvaskovy-kolac-s-makem-tofu-a-svestkami.jpg
 • 9708570-vesely-chleb.jpg
 • 3415490-dynova-polevka.jpg
 • 3976560-kureci-rolada.jpg
 • 4446660-edkev-s-krenovou-omackou.jpg

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.