5 otázek, když plánujete web

2cqsrif5tfxcmjs-petrbechyne-profil.jpg

Petr Bechyně

Jsem UX designer a webový analytik na volné noze. Zjednodušuji život lidem ve firmách a jejich zákazníkům. K webům jsem se dostal poprvé v roce 1998, kdy jsem Více o lektorovi »

20131210-214912-5-otazek.jpg

Kurz teď nemá vypsaný termín

Nech nám svůj e-mail – dáš tak lektorovi podnět k vypsání nového termínu. Jakmile jej vypíše, dáme ti obratem vědět.

Kurz již navštívilo 61 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Pokud se chystáte na tvorbu webu, ať vlastními silami nebo za pomoci agentury, je dobré si rozmyslet alespoň několik základních věcí. Stavět dům bez podrobného projektu by nikoho ani nenapadlo, ale u internetových stránek je to zatím zcela běžné. Věnujte dvě hodiny svého času a přijďte se dozvědět jaké otázky si položit, než se do toho pustíte.

Za více jak 20 let své praxe jsem pracoval jak pro malé živnostníky, tak pro nadnárodní firmy, velká města a univerzity. Vím, kde tvorba nového webu nejčastěji drhne a pomohu vám se připravit, aby váš projekt proběhl hladce.

Pro koho je kurz určený?

Pro každého, kdo chce vytvářet užitečné a obchodně úspěšné internetové stránky. Největší užitek budou z kurzu mít manažeři, kteří mají ve firmě na starosti web, majitelé firem, začínající webdesigneři a vlastně všichni, kteří se na tvorbě nového webu budou podílet.

Co si z kurzu odnesete?

Základní přehled o tom, co vás na cestě za krásným a obchodně úspěšným webem muže všechno potkat. Nad čím vším má cenu se zamyslet a co si připravit, než se do tvorby webu pustíte.

Co budete na kurzu potřebovat?

Jediné, co budete potřebovat je odhodlání dozvědět se něco nového a udělat web tak, aby byl užitečný pro vaše zákazníky.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.