5 otázek, když plánujete web

5y6baab13vr-petr-bechyne-ctverec.jpg

Petr Bechyně

První web jsem vytvořil v roce 1998 a od té doby mě to nepřestalo bavit a fascinovat. Několik let jsem pracoval jako freelancer. Založil jsem v Plzni úspěšnou Více o lektorovi »

20131210-214912-5-otazek.jpg

Kurz bohužel není aktivní

Nech nám svůj e-mail, dáme ti vedět, až bude kurz aktivní Sledováním kurzu dáš lektorovi podnět, aby kurz obnovil! ;)

Kurz již navštívilo 61 spokojených účastníků. Prohlédni si zpětnou vazbu ⇣

Pokud se chystáte na tvorbu webu, ať vlastními silami nebo za pomoci agentury, je dobré si rozmyslet alespoň několik základních věcí. Stavět dům bez podrobného projektu by nikoho ani nenapadlo, ale u internetových stránek je to zatím zcela běžné. Věnujte tři hodiny svého času a přijďte se dozvědět jaké otázky si položit, než se do toho pustíte.

Za 15 let své praxe jsem pracoval jak pro malé živnostníky, tak pro nadnárodní firmy, velká města a univerzity. Vím, kde tvorba nového webu nejčastěji drhne a pomohu vám se připravit, aby váš projekt proběhl hladce.

Pro koho je kurz určený?

Pro každého, kdo chce vytvářet užitečné a obchodně úspěšné internetové stránky. Největší užitek budou z kurzu mít manažeři, kteří mají ve firmě na starosti web, majitelé firem, začínající webdesigneři a vlastně všichni, kteří se na tvorbě nového webu budou podílet.

Co si z kurzu odnesete?

Základní přehled o tom, co vás na cestě za krásným a obchodně úspěšným webem muže všechno potkat. Nad čím vším má cenu se zamyslet a co si připravit, než se do tvorby webu pustíte.

Co budete na kurzu potřebovat?

Jediné, co budete potřebovat je odhodlání dozvědět se něco nového a udělat web tak, aby byl užitečný pro vaše zákazníky.

Odebírej náš newsletter

Posíláme tipy na nové kurzy, zajímavé a přínosné články. Informujeme o dění a vývoji projektu Naučmese.